Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 31. prosince 2018 do 6. ledna 2019 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

1. 1. 2019 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Střelci? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Býky? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Vyrazíte na bujarý večírek, kde se s alkoholem rozhodně šetřit nebude. Jen pozor, abyste to nepřehnali. Místo veselých zážitků byste mohli lehce skončit s bolavou hlavou a velkou nejistotou ohledně toho, co se celý večer vlastně dělo. Všeho s mírou!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

Nikde nezkazíte zábavu. A co víc, sami si užijete opravdu nezapomenutelné oslavy nového roku s partou dobrých přátel. Na zážitky tohoto týdne budete ještě dlouho a rádi vzpomínat. Jen nezapomeňte, že občas by neuškodilo zachovat vážnou tvář. Vše není pro smích.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Za silvestrovskou zábavu utratíte hodně peněz. Rozhodně však nemůžete říct, že to byly špatně vynaložené finance! Naopak. Užijete si skvělý večer plný zážitků, z nichž některé budou opravdu nezapomenutelné. Zapomenete na starosti a budete se bavit.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Bez váhání odmítnete jistého ctitele, který se vám svěří se svými city. Ovšem pozor, je dost možné, že svého rozhodnutí budete později trpce litovat. Ukvapeným závěrem pošlete k vodě člověka, který by rozhodně stál za zamyšlení. Mějte oči dokořán!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Podaří se vám vylepšit všechny vztahy ve své rodině. Poděkovat můžete elánu a pozitivní energii, která z vás v poslední době přímo prýští! Pro druhé byste se rozdali. A vaše snažení bude mít odpovídající efekt! Vaši nejbližší zapomenou na problémy.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

V poslední době jste čím dál rozptýlenější a méně koncentrovaní na práci. Máte štěstí, že nad vámi jistý člověk drží ochranou ruku. Jinak by se totiž mohlo lehce stát, že byste se ocitli u šéfa na koberečku. Snažte se zapomenout na jistou osobu!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Finančně na tom nyní rozhodně nebudete nejlépe, což se dá po Vánocích pochopit. Budete se proto snažit šetřit, abyste si mohli zase brzo dopřávat svá oblíbená nákupní povyražení. U srdce vás však hřeje fakt, že se všechny dárky blízkým velmi líbily.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

Rozhodnete se, že sedět doma vás už nebaví. Zorganizujete proto perfektní akci, která bude mít obrovský úspěch. Utvrdíte se tak nejenom ve svých pořadatelských schopnostech, ale také v tom, že zažít něco hezkého rozhodně stojí za trochu té námahy.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Navážete nová přátelství. I když se možná zdá, že půjde jen o dočasné známosti, budoucnost vás utvrdí v opaku. Poznáte pár milých lidí, z nichž někteří se pro vás stanou nepostradatelnými. Chce to jen trochu společenské iniciativy a odvahy riskovat.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

Konečně se vám podaří splatit svůj starý dluh. Nebude to sice lehké, ovšem s trochou iniciativy a pozitivního přístupu to zvládnete. Jen nepropadejte skepsi. Problémy a strasti mají vždy řešení. Nedělejte proto z komára velblouda a začněte jednat!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Zjistíte, že vám vánoční nákupy vyprázdnily peněženku více, než by se vám zamlouvalo. Teď s tím však už nejde nic udělat. Musíte proto zavést alespoň na chvíli úsporný režim. I když to nebude žádná sláva, bohaté Vánoce vám za to každopádně stály!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Navštíví vás rodiče. I když se na jejich návštěvu z jistých důvodů příliš netěšíte, nakonec zjistíte, že vaše strachy byly zbytečné. Užijete si milé chvilky se svými blízkými a veškeré sváry a nedorozumění budou v rámci novoročních oslav zapomenuty.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Cestování single je cestou k nezávislosti

Králík na smetaně a hořčici

Králík na smetaně a hořčici

18 hlasů
2h a 55min 816 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Nudličky ze svíčkové s houbami

12 hlasů
45min 489kJ 140 Kč

Vynikající recept na nudličky z vepřové svíčkové s hou...

Bramborový salát

10 hlasů
60min 305kJ 85 Kč

salát s vejci a taveným sýrem

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více