Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

9070 / 1070 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Dětské pleny MonPeri Eco Comfort jsou velmi šetrné k přírodě, za což jsem moc ráda. Krásně se přizpůsob dětskému zadečku, neprotékají, nezapáchají, obal je pěkný na pohled, naší Nikolce se moc líbí. A dětské vlhčené ubrousky MonPeri jsou opět šetrné k přírodě. Vůně je příjemná, spíše jemná. Zadeček není vůbec opruzený. Jsem moc spokojená.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Měla jsem tu čest vyzkoušet Vyhlazující denní péči proti vráskám Sérum Végétal od Yves Rocher. S kosmetickým produktem jsem zatím spokojená. Pleť je oravdu na pohled zdravější, pružnější a má méně viditelných vrásek. Krém se dobře roztírá, má jemnou vůni a celý den mám dobrý pocit , že jsem udělala něco dobrého pro sebe a okolí :-)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Nejdříve jsem měla trošku strach. Přečetla jsem si recenze a postup a strach trošku přešel. Bradavici jsem měla na patě, tak jsem podle jednoduchého návodu udělala. Akce byla rychlá a skoro bezbolestná. Bradavice je fuč. Jsem nadšená a určitě doporučuji dál.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Ovocné šťávy od Ovocňáku jsme hned vyzkoušeli. Je to vynikající dětské občerstvení. Skvělé balení, které je akorát do dětských ručiček. I nám dospělákům se dobře drží. Chuť je přírodní a moc dobrá. Měla jsem dobrý pocit, když jsem dala dětem. Vychutnaly si ho.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Mašinka je krásně barevná. Má moc pěkný obličejíček. Veselý a příjemný. Velká usmívající se kukadla :-) Filípek když ji uviděl, tak pištěl radostí. Je vidět, že je to chlap. Hned s ni jezdil po bytě. Hrál si na průvodčího a na strojvůdce. Musel mašinku Tomáše všem ukazovat. Když jsme se šli podívat na vlakové nádraží, vzal mašinu sebou a pochlubil se. Průvodčímu a strojvedoucímu se mašinka taky moc líbila. Moc děkuji

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Dobře se roztírá. Hned se vstřebává a nezanechávám masný film. Je jemný a nemám zarudlou pleť. Příjemná jemná vůně - nevtíravá. Pěkné balení, které mám vystavené v koupelně. Pleť je hladká , napnutá, příjemná a omlazená. Vřele doporučuji :-) Příjemné překvapení :-)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Za testovaný produkt moc děkujeme. Už jsme někdy přemýšleli, že něco zkusíme pro zpestření. Ale ještě jsme se k tomu nedostali. Proto jsme rádi za tuto zkušenost. Prášek jsme vyzkoušeli, ale žádná změna nenastala. Vše jako doposud. Žádná dvouhodinová erekce. Naštěstí po prášku nebylo vůbec nic. Ani dobře, ani špatně. Jen manželovi více bilo srdce.

Zápory

Žádný slibovaný efekt. Kdybych za to dala peníze, byla bych naštvaná.

Moje hodnocení

Klady

Krásně elegantní obal, který potěší každou ženu. Pěkné jemně voní. Dobře se roztírá. Hned se vstřebává a nezanechává mastný film. Stačí malinko na ruku, cca jako dva hrášky. Balení určitě vydrží hodně dlouho. Je příjemný na bříšku.

Zápory

cm v pase jdou pamalililinku dolu, ale to je samozřejmý :-) to není zápor, ale klad :-)

Moje hodnocení

Klady

Tyčinky jsou moc dobré. Ovocná opravdu chutná po ovoci a čokoládová po čokoládě. U mně vyhrála čokoládová. Fakt vynikající. Krásné balení - neurazilo by ani jako dárek. Už se těším na ranní kafíčko s tyčinkou. Mňam. Určitě vřele doporučuji dál. Dala jsem i kámošce a taky nadšená :-)

Zápory

Cena

Moje hodnocení

Klady

Tento mop je skvělý. Na pohled velmi elegantní a moderní. Jeho tyč se dá upravit dle výšky. Jsem vysoká tak mi to moc vyhovuje. Když mi chce pomoci synek ,upravím tyč na jeho výšku. Ovládaní je snadné a bez předklonů. Namočit do vody, mop dám do ždímací nádobky a pak jen nohou šlapu a ždímám. Skvělý vynález. Záda už nemusí bolet a ruce jsou krásně čisté. Mop umyl dobře jak lino, tak dlažbu. Mop dobře zajede i pod sedačku nebo skříně. Vřele doporučuji dál. Doma mám teď podlahu ze které by se dalo jíst, předháníme se se synkem kdo bude mýt mopem.

Zápory

Nevím o záporech. Možná kdyby byl větší výběr v barevných provedeních. Já mám ráda červenou a šedou, ale třeba modrá s bílou, by taky nebyla špatná.

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Dobrý sirup studený i horký s příchutí bezinka a švestka. Skvělá volba kombinace. Bezinky a švestky miluji. A nejen já, ale i mé děti. Moc rádi si děláme se sodovkou a ledem a dodáme ještě mátu. To je pak boží :-) Někdy kápnu i do čaje :-) Mňam

Zápory

Moje hodnocení

Klady

V obchodě mi padlo do oka ovocné pyré Ovocňák - jablko, višeň.. , tak jsem neodolala a koupila. Dětem i mě moc chutnalo. Hlavně je to bez chemie. Obal je akorát do ruky a není potřeba lžičku. Venku ideální svačinka. I doma a ve škole není k zahození. Ráda kupují dál:-)

Zápory

TESTOVÁNÍ: Světlý toust Penam

Testováno 04.05.2018

Moje hodnocení

Klady

Na víkend hodně kupujeme toastový chleba Penam. Máme ho rádi celá rodina. Každý si ho ochutí dle své představy. Já nejraději se zeleninou a sýrem. Manžel hodně salámů a děti džem nebo nuttelu. Toustový chléb je moc dobrý a dlouho vydrží čerství :-)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Máme doma malého psíka Meggi . Od firmy Brit Care hodně kupujeme granulky. Jsme s nimi moc spokojení.Copak my, ale hlavně Meggi. Jsou kvalitní a dobré. Prospívá ji to. Má krásnou srst a zdravé zuby.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Dostala jsem od kamarádky, jako vzorek. Kaše je super. Rychlá příprava, to je bomba. Dobrá a zdravá rychlovka. Chuť je příjemná, jemná a není moc sladká, což je dobře. Určitě si ji budu kupovat a doporučuji dál.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Manžel mě překvapil a koupil mi mixér Tefal Perfectmix Plus. Udělal mi velkou radost a samozřejmě jsem ho musela hned vyzkoušet. Velmi lehké ovládání. Vše srozumitelné a logické. Jednoduchost, praktičnost, pěkný vhled. Jsem nadšená. Lehce se umývá a může se dát i do myčky. Čerstvé Smoothie bylo jemně rozmixované . Mňam

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Filípkovi čtu každý večer knížku,. Moc rád poslouchá. Tato knížka má pěkné téma. I postavičky jsou pěkně popsané. Jména postaviček jsou unikátní. Pěkné ilustrace. Sice se píše o strašidlech, ale bát se moc nemusíme.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tento sirup jsem před časem koupila na doporučení v lékárně. Sirup má příjemnou nevtíravou chuť. Chutná i naším dětem. Zatím dávám dle návodu. Děti zatím bez rýmy a kašle. Uvidíme dál. Zatím vřele doporučuji. Jako mi ho doporučil pan z lékárny.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Napařovač Tefal Access Steam - má moje skvělá kamarádka, která mi ji doporučila a půjčila. , Tak i já jsem měla tu čest ji vyzkoušet. Už začínám šetřit, a nebo napíšu Ježíškovi. Žehlení je rychlé, bezproblémové, a hlavně bez žehlícího prkna, které nerada vytahuji, protože je těžké a neskladné.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Koupila jsem si v obchodě, jelikož se mi moc líbilo složení. Mám ráda limetku ve všech podobách. Byla jsem příjemně překvapená. Po otevření příjemně vonělo. Pokožka je příjemná na dotek. Vůně vydřela dlouho. Jemnost, hladkost. Co víc si přát.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Dala jsem na reklamu a koupila jahodový. Moc nám všem chutná. Je to tekuté jako šťáva. Dobře se rozmíchá i ve studeném mléce. Chutná moc dobře :-) Připomíná mi to jahodové granko, vzpomínky na krásné dětské léta :-)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Jelikož jsem byla zvědavá, tak jsem si půjčila od kamarádky. A jsem příjemně překvapená. Myslela jsem , že když bude lehká, že toho moc nevyžehlí, a opak je pravdou. Dobře se drží v ruce, skvělé žehlí, a hlavně netahám za sebou žádné šňůry. Hodnocení za jedna .

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Ovocňáka jsme koupili v obchodě a jsme nadšení. Chuť jablko s jahodou. Chutná to přírodně, není cítit žádný ocas. Dobře se drží v ruce a hlavně to jde zadělávat víčkem. Což je úžasná věc. I trošku to zasytí. Vřele doporučují ne jen pro děti. I já jsem si pochutnala.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Keratin - používám po umytí vlasů. Vlasy jsou pak příjemné na dotek, krásně se lesknou a jdou dobře rozčesávat. Keratin má příjemnou jemnou vůni. Vlasy pak příjemně voní. Spokojenost. Urychlovač růstu vlasů - používám dvakrát denně. Řekla bych, že vidím trošku zlepšení, ale po necelém měsíci není toho moc. Věřím že po 3 měsících bude více vidět. Voní pěkně. Manipulace je snadná. Pěkné balení, které v koupelně dělá parádu :-)

Zápory