Volný čas s dětmi

Volný čas s dětmi. Tipy, kam zajít s dětmi, dovolená s dětmi, vyrábění, jak zabavit hyperaktivní dítě.

Kam s dětmi v zimě na lyže17 příspěvků

Ráda bych se poradila kam mám vzít mé 2 děti v zimě na lyže, mám kluka 5 let a holčičku 3 roky a bud...

Tereza 16.04.2021
Každý areál má podle mě své instruktory.

prosím,co vy na to??0 příspěvků

Dobrý den,jedeme na hory do Rakouska,bereme sebou i našeho 3,5 letého chlapečka,tomu jsme vybyvení k...

Kam na výlet s rodinou na první dubnový víkend?22 příspěvků

Máme nějaký tip na první dubnový víkend, který má být teplý a celý slunečný? Máme tříletého Matěje a...

Alča 17.08.2020
co se týká přírody, tak můžu taky jen doporučit, krásné túry, jeden den jsme dali 16 km a druhý 17 k...

Kam na rodinný víkend?46 příspěvků

Máte tip, kam vyrazit na rodinný výlet na víkend? Podělte se o něj s ostatními :)

Kajka 26.05.2021
Vidíš, sprej je super nápad. Mrknu na něj. Hlavní je, že nepálí :)

Kde jsme byli o víkendu52 příspěvků

Jak strávíte tento víkend? Vyrazíte do přírody s rodinou nebo na koncert či festival? Napište nám, j...

patricie 02.12.2016
jo jo já se o prázdninách přestěhovala do Prahy a k narozkám jsem dostala předplatné do Národního di...

tip na tvoření s návodem6 příspěvků

Ahojky všem maminkám*1*, nedávno jsem narazila na postupy vyrábění, které mě dostaly, tak bych se...

Markéta 16.01.2021
My máme vyzkoušenou fimo hmotu pro děti a ta je parádní. Mají takové pěkné dětské sady a pracuje se ...

Lanové centrum13 příspěvků

Pěkný den všem, jsem učitelka na základní škole,blíží se vysvědčení a ráda bych vyrazila se třídou n...

Tea 30.09.2016
Tak to je jasné :-p. Do Abyssu už jsem volala a máme domluvený termín. Pak napísu, jaké to bylo.

Kuličková modelína16 příspěvků

Chci dětem pořídit kuličkovou modelínu, ale v posledních dnech jsem se setkala převážně s negativním...

Simka 10.03.2021
Toto jsou holky ony ? Objednala jsem na zkoušku tu úroveň 2 tak jsem zvědavá a pak napíšu jak se nám...

Osvědčená knížka4 příspěvky

Zdravím všechny maminky, potřebuji radu - jaká knížka se nejvíce líbí vašim malým dětem? Hledám toti...

Pooola 24.03.2015
Pěkné knížky jsou Statčná autíčka

Dětská hřiště, skluzavky a houpačky126 příspěvků

Zdravím, chtěla bych se zeptat kde se dají sehnat skluzavky a prolézačky jako jsou na dětských hři...

Lucka 26.05.2021
No právě. Ty spreje jsou z praktického hlediska nejlepší, ale prostě pálí. Tak moc děkuju, na ten he...

Plavání s dětmi17 příspěvků

Zdravím, teď od začátku září jsem začala s mým ročním prďolou chodit plavat, chodíme do Plaváčka a t...

Jana 14.12.2019
Máte zkušenost s dobrou školkou v Brně?

Předplatné časopisu6 příspěvků

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo odebíráte pro vaše děti pravidelně nějaký dětský časopis? Cht...

Fifinka 20.12.2014
Dobrý den, Minecraft příručku, to myslíte tohle http://www.egmont.cz/knihy/minecraft-oficialni-priru...

Kontakt s jinými dětmi5 příspěvků

Ahojte všichni :-) Dcerce Sofince je rok a chtěla bych s ní začít chodit do nějakého kroužku, kde b...

Leona 05.05.2015
prvně jet nechcou a pak nechcou domu. Jsem matka, která je na ně sama, tak si rád od nich na chvíli ...

Tip na soutěž - namalujte obrázek0 příspěvků

Třeba se bude někomu hodit tip na soutěž, do které se můžete zapojit tak, že vaše dítko namaluje obr...

Učení se s tabletem7 příspěvků

Dobrý den, máte někdo z Vás zkušenosti s tím, že by se vaše děti učili na tabletu? Někde na netu jse...

janicka 26.01.2016
my jsme magicpen objednavali pres internet a vse v poradku :-)

Pořídit dítěti hřiště na zahradu?19 příspěvků

Zdravím. Ráda bych slyšela názory a zkušenosti, na pořízení hřiště dítěti na zahradu.Je to rozumný n...

Kamča 27.05.2021
Holky, chtěla bych se zeptat... Jakou máte doma první pomoc na drobné ranky, popáleniny, odřeniny? C...

Do jaké ZOO v ČR?4 příspěvky

Ráda bych se zeptala na tipy, do jaké ZOO se v ČR vydat? Kde se dají krmit zvířátka, je tam třeba i ...

Elenka57 30.03.2017
Super holky, děkuji moc za rady :) asi se tam vydáme o víkendu :)

kočárek0 příspěvků

Ahoj, najde se tu nějaká maminka, co by mi pomohla s výběrem kočárku ? Chci dceři koupit kočár, ale ...

Kam na prodloužený výlet? 13 příspěvků

Ahojky hledám inspiraci, kam s dětmi vyrazit na prodloužené víkendy, které se teď blíží :) Budu ráda...

Lola 27.05.2021
Ahoj holky, měla bych dotaz... co vozíte na cesty? Vlhčáky nebo vlhčený toaletní papír?

Vaničkové plavání0 příspěvků

Dobrý den, má tu některá z maminek zkušenost s "vaničkovým plaváním " ? Teď jsem na to narazila na f...

Kam s dětmi na den dětí Brno a okolí? 4 příspěvky

Ahoj holky, nemáte nějaké nápady, kam se vydat na den dětí? Víte o nějakých akcích nebo programech :...

Luca 01.06.2017
Jo podivej, mylsím si, že to bude super :))

Jídlo pod stan7 příspěvků

Ahoj v létě jedeme s dětmi pod stan a ráda bych sebou vzala nějaké osvědčené a dobré jídlo. Zavařova...

Kajka 26.05.2021
Ahoj, já jsem ho koupila tady https://www.bakly.cz/detske-jidelni-sady a jsem s ním spokojená. Lehký...

Výživa na klouby pro pejska9 příspěvků

Znáte někdo účinnou výživu na klouby pro pejska, co by žral?

Eliška 31.05.2021
Jojo, je dobré o nich vědět. My jsme s nimi tuto smutnou událost řešili a jsme fakt rádi. Moc nám po...

Uv plavky1 příspěvek

Ahoj, potřebovala bych poradit. V srpnu jedeme k moři a potřebovala bych pro děti sehnat uv plavečky...

Martina 05.09.2019
Tak o UV plavkách jsem ještě neslyšela. Děkuji zase o rozšíření obzorů. Také letos jedeme ještě na p...

Dětské dioptrické brýle1 příspěvek

Chtěla bych dceři koupit dioptrické brýle sportovnějšího vzhledu a aby bylo možné dát místo paciček ...

Dana 09.08.2017
Já jsem vybírala synovy brýle z těchto stránek www.styleandsafety.cz/produkty/detske-bryle/ taky jse...

Když zemře pejsek0 příspěvků

Ahoj všem, mám na vás takový dotaz a spíše prosím o radu. Máme doma staříka - 14 letou kolii. Bohuže...

Hračky pro děti 12 příspěvků

Můžu poprosit o tip, jaké hračky pořídit pro děti starší 3 let ?

Denča 14.12.2020
Nebylo to zas tak hrozné :) mně se líp nakupuje když mám možnost ty hračky vidět ve skutečnosti :) n...

Příměstský tábor1 příspěvek

Ahoj, prosím o tipy na letní příměstký tábor v Praze, zaměřený na pohyb pro desetiletého kluka. Před...

vikki 30.03.2020
Myslíš sportovní nebo jenom aby tam měli nějaké vyžití venku?

Tvoření s dětmi8 příspěvků

Zdravím, prosím podělte se se mnou o nápady co teď na jaře tvořit doma s dětma a kde sehnat materiál...

anastaziaa 24.05.2020
S tím jaký je teď počasí se to hodit určitě bude, a díky, činili jsme se :-)

Repelent13 příspěvků

Maminy, jakou máte zkušenost s repelentem ? Má cenu ho vůbec kupovat nebo je to bez efektu ?

Kamča 27.05.2021
Já bych se s píš taky zeptala na to, jak řešítě nejaké drobné ranky, škrábance, popáleniny. Někde js...

Táborové tvoření2 příspěvky

Zdravím všechny, co mají zkušenost s pořádáním táboru a podobných akcí pro deti. Sbírám tipy na tábo...

anastaziaa 23.07.2020
Nesháním nic tématicky zaměřeného. Jde mi o to aby to hlavně bylo zajímavé a originální. Děti budeme...

Vyžití pro děti na zahradě0 příspěvků

Jaké máte pro děti vyžití na svých zahrádkách ? Chceme dětem na zahradu buď něco pořídit nebo něco v...

Akce v Praze pro děti3 příspěvky

Vy co máte starší děti, tak nevíte jestli pro ně máme v Praze nějaké akce ?

Andrejka 23.09.2020
Podle toho co píší, tak je možné si tam vyzkoušet ty věci od nerf a pořádně se tam vyblbnout :)

Prodloužený víkend v přírodě2 příspěvky

Maminky, chtěla bych poprosit o doporučení na nějaké pěkné ubytování, nejlépe někde v přírodě, kde b...

Kamča 27.05.2021
Holky, měla bych taky dotaz... co s sebou vozíte, když vyrazíte s dětmi? Jde mi hlavně o nějakou prv...

Jak zabavit děti1 příspěvek

Ahoj, co s dětmi děláte nebo podnikáte, když je venku škaredě a musíte být doma ?

Jana 22.11.2020
Dcerce jsem v pompu koupila sadu play doh takovou tu továrnu, tak s tím si hraje pořád a synátor dok...

Dětská kuchyňka 0 příspěvků

Vybírám pro dcerku kuchyňku na hraní a budu ráda když se podělíte o zkušenosti a tipy, kde koupit he...

Tvoření z keramiky a korálků1 příspěvek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, čím by jste obdarovaly člověka, co miluje výrobu a tvoření z všeho možn...

Eva 22.04.2021
Něčím na tvoření ? :) Prodávají se boxíky na uložení korálků, přívěsků a různých těch komponentů. Ho...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

151 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
226 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat