Volný čas s dětmi

Volný čas s dětmi. Tipy, kam zajít s dětmi, dovolená s dětmi, vyrábění, jak zabavit hyperaktivní dítě.

Kam s dětmi v zimě na lyže13 příspěvků

Ráda bych se poradila kam mám vzít mé 2 děti v zimě na lyže, mám kluka 5 let a holčičku 3 roky a bud...

Janča 25.02.2020
Ano, v Italii si to chvali zde monte bondone :-)))

prosím,co vy na to??0 příspěvků

Dobrý den,jedeme na hory do Rakouska,bereme sebou i našeho 3,5 letého chlapečka,tomu jsme vybyvení k...

Kam na výlet s rodinou na první dubnový víkend?22 příspěvků

Máme nějaký tip na první dubnový víkend, který má být teplý a celý slunečný? Máme tříletého Matěje a...

Alča 17.08.2020
co se týká přírody, tak můžu taky jen doporučit, krásné túry, jeden den jsme dali 16 km a druhý 17 k...

Kam na rodinný víkend?43 příspěvků

Máte tip, kam vyrazit na rodinný výlet na víkend? Podělte se o něj s ostatními :)

Vanda 28.09.2020
Přívěs stojí na parkovišti u vstupní brány do zámku.

Kde jsme byli o víkendu52 příspěvků

Jak strávíte tento víkend? Vyrazíte do přírody s rodinou nebo na koncert či festival? Napište nám, j...

patricie 02.12.2016
jo jo já se o prázdninách přestěhovala do Prahy a k narozkám jsem dostala předplatné do Národního di...

tip na tvoření s návodem5 příspěvků

Ahojky všem maminkám*1*, nedávno jsem narazila na postupy vyrábění, které mě dostaly, tak bych se...

Romana 27.06.2016
holky, díky moc za reakce a za tipy, kde sehnat a co vůbec shánět, moc jste mi pomohly :)

Lanové centrum13 příspěvků

Pěkný den všem, jsem učitelka na základní škole,blíží se vysvědčení a ráda bych vyrazila se třídou n...

Tea 30.09.2016
Tak to je jasné :-p. Do Abyssu už jsem volala a máme domluvený termín. Pak napísu, jaké to bylo.

Kuličková modelína12 příspěvků

Chci dětem pořídit kuličkovou modelínu, ale v posledních dnech jsem se setkala převážně s negativním...

JIRI 01.11.2019
Super modelínu včetně setů vyrábí malá rodinná firma z jižních Čech, hezky přírodní a voňavá, vše ve...

Osvědčená knížka4 příspěvky

Zdravím všechny maminky, potřebuji radu - jaká knížka se nejvíce líbí vašim malým dětem? Hledám toti...

Pooola 24.03.2015
Pěkné knížky jsou Statčná autíčka

Dětská hřiště, skluzavky a houpačky123 příspěvků

Zdravím, chtěla bych se zeptat kde se dají sehnat skluzavky a prolézačky jako jsou na dětských hři...

Dave 14.08.2017
Není zahradní houpačka, jako zahradní houpačka. Některé nejsou dělané na celoroční pobyt venku, prot...

Plavání s dětmi17 příspěvků

Zdravím, teď od začátku září jsem začala s mým ročním prďolou chodit plavat, chodíme do Plaváčka a t...

Jana 14.12.2019
Máte zkušenost s dobrou školkou v Brně?

Předplatné časopisu6 příspěvků

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo odebíráte pro vaše děti pravidelně nějaký dětský časopis? Cht...

Fifinka 20.12.2014
Dobrý den, Minecraft příručku, to myslíte tohle http://www.egmont.cz/knihy/minecraft-oficialni-priru...

Kontakt s jinými dětmi5 příspěvků

Ahojte všichni :-) Dcerce Sofince je rok a chtěla bych s ní začít chodit do nějakého kroužku, kde b...

Leona 05.05.2015
prvně jet nechcou a pak nechcou domu. Jsem matka, která je na ně sama, tak si rád od nich na chvíli ...

Tip na soutěž - namalujte obrázek0 příspěvků

Třeba se bude někomu hodit tip na soutěž, do které se můžete zapojit tak, že vaše dítko namaluje obr...

Učení se s tabletem7 příspěvků

Dobrý den, máte někdo z Vás zkušenosti s tím, že by se vaše děti učili na tabletu? Někde na netu jse...

janicka 26.01.2016
my jsme magicpen objednavali pres internet a vse v poradku :-)

Pořídit dítěti hřiště na zahradu?16 příspěvků

Zdravím. Ráda bych slyšela názory a zkušenosti, na pořízení hřiště dítěti na zahradu.Je to rozumný n...

Esmé 29.08.2017
Ta dílnička je super, a i když je primárně jakoby určena pro kluky, tak i holky si u ná vyhrajou. Má...

Do jaké ZOO v ČR?4 příspěvky

Ráda bych se zeptala na tipy, do jaké ZOO se v ČR vydat? Kde se dají krmit zvířátka, je tam třeba i ...

Elenka57 30.03.2017
Super holky, děkuji moc za rady :) asi se tam vydáme o víkendu :)

kočárek0 příspěvků

Ahoj, najde se tu nějaká maminka, co by mi pomohla s výběrem kočárku ? Chci dceři koupit kočár, ale ...

Kam na prodloužený výlet? 10 příspěvků

Ahojky hledám inspiraci, kam s dětmi vyrazit na prodloužené víkendy, které se teď blíží :) Budu ráda...

Hele my jeli na Šumavu na kola k Lipnu a v neděli jsme to zakončili únikovou hrou s čarodějnickým mo...

Vaničkové plavání0 příspěvků

Dobrý den, má tu některá z maminek zkušenost s "vaničkovým plaváním " ? Teď jsem na to narazila na f...

Kam s dětmi na den dětí Brno a okolí? 4 příspěvky

Ahoj holky, nemáte nějaké nápady, kam se vydat na den dětí? Víte o nějakých akcích nebo programech :...

Luca 01.06.2017
Jo podivej, mylsím si, že to bude super :))

Jídlo pod stan5 příspěvků

Ahoj v létě jedeme s dětmi pod stan a ráda bych sebou vzala nějaké osvědčené a dobré jídlo. Zavařova...

Kristýna 27.08.2017
My dřív pod stan zavařovali a tak, ale taky jsme na narazili na to Adventure menu a je to něco úplně...

Výživa na klouby pro pejska6 příspěvků

Znáte někdo účinnou výživu na klouby pro pejska, co by žral?

Yvona 13.11.2018
Dobrý den, já našim psům dávám koubní výživu Alavis. Nasypu jim to na maso a bez problémů mi vše sež...

Uv plavky1 příspěvek

Ahoj, potřebovala bych poradit. V srpnu jedeme k moři a potřebovala bych pro děti sehnat uv plavečky...

Martina 05.09.2019
Tak o UV plavkách jsem ještě neslyšela. Děkuji zase o rozšíření obzorů. Také letos jedeme ještě na p...

Dětské dioptrické brýle1 příspěvek

Chtěla bych dceři koupit dioptrické brýle sportovnějšího vzhledu a aby bylo možné dát místo paciček ...

Dana 09.08.2017
Já jsem vybírala synovy brýle z těchto stránek www.styleandsafety.cz/produkty/detske-bryle/ taky jse...

Když zemře pejsek0 příspěvků

Ahoj všem, mám na vás takový dotaz a spíše prosím o radu. Máme doma staříka - 14 letou kolii. Bohuže...

Hračky pro děti 5 příspěvků

Můžu poprosit o tip, jaké hračky pořídit pro děti starší 3 let ?

dana 31.10.2018
Tak ono záleží, zda je hračka určena pro dívku či chlapce. Pro dívku bych zvolila pravděpodobně něja...

Příměstský tábor1 příspěvek

Ahoj, prosím o tipy na letní příměstký tábor v Praze, zaměřený na pohyb pro desetiletého kluka. Před...

vikki 30.03.2020
Myslíš sportovní nebo jenom aby tam měli nějaké vyžití venku?

Tvoření s dětmi8 příspěvků

Zdravím, prosím podělte se se mnou o nápady co teď na jaře tvořit doma s dětma a kde sehnat materiál...

anastaziaa 24.05.2020
S tím jaký je teď počasí se to hodit určitě bude, a díky, činili jsme se :-)

Repelent9 příspěvků

Maminy, jakou máte zkušenost s repelentem ? Má cenu ho vůbec kupovat nebo je to bez efektu ?

Vasti1 29.08.2020
letošní léto to bez repelentu do lesa nejde. Komáři se tu u nás přemnožili jak už několik let ne

Táborové tvoření2 příspěvky

Zdravím všechny, co mají zkušenost s pořádáním táboru a podobných akcí pro deti. Sbírám tipy na tábo...

anastaziaa 23.07.2020
Nesháním nic tématicky zaměřeného. Jde mi o to aby to hlavně bylo zajímavé a originální. Děti budeme...

Vyžití pro děti na zahradě0 příspěvků

Jaké máte pro děti vyžití na svých zahrádkách ? Chceme dětem na zahradu buď něco pořídit nebo něco v...

Akce v Praze pro děti3 příspěvky

Vy co máte starší děti, tak nevíte jestli pro ně máme v Praze nějaké akce ?

Andrejka 23.09.2020
Podle toho co píší, tak je možné si tam vyzkoušet ty věci od nerf a pořádně se tam vyblbnout :)

Prodloužený víkend v přírodě1 příspěvek

Maminky, chtěla bych poprosit o doporučení na nějaké pěkné ubytování, nejlépe někde v přírodě, kde b...

Eva 25.09.2020
Ráda bych poradila, ale ono taky záleží jaké máš požadavky :) my jsme byli letos na Vysočině a prost...

Jak zabavit děti0 příspěvků

Ahoj, co s dětmi děláte nebo podnikáte, když je venku škaredě a musíte být doma ?

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

37 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:02
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
221 Příspěvků
Poslední příspěvek 18.10.

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat