Kosmetika a péče o tělo

Kosmetika a péče o tělo. Jaké zvolit kosmetické značky, péče o pleť podle typu, péče o ruce, nehty, vlasy, ale také prodlužování vlasů a permanentní make-up.

Kosmetika ÜNT22 příspěvků

používám taiwanskou kosmetiku, která se mimo jiné prodává na ebay... vzhledem k tomu, že ceny jsou ...

Petra 25.06.2016
Já si Pevonii taky kupuju a objednávám z toho eshopu co si uvedla. Myslím že jinde ji nemají ale v p...

faberlic1 příspěvek

já jsem měla oriflamku a rozhodla jsem se udělat změnu,zákaznice jsou velice spokojené www.cz.faber...

Ivana 12.06.2011
Já jsem u Faberlicu téměř od začátku a jsem hodně spokojená, výrobky jsou skvělé i-faberlic@seznam....

Vlasová kosmetika147 příspěvků

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

Emma 05.07.2021
Holky, máte od té Oravy i čistič pleti? Ten sonický? Jak se vám osvědčil? Pomáhá?

Eveline kosmetika1 příspěvek

Našla jsem úžasnou kosmetiku za ještě úžasnější ceny. Krémy proti celulitidě opravdu fungují:-D, pěs...

benca 27.12.2015
uzasna je , to je pravda, odskusana

Kosmetika Pevonia Botanica15 příspěvků

Znáte někdo kosmetiku a salón Pevonia Botanica?

adriana 10.10.2016
mám od pevonia botanica sprchový peeling a krém proti vráskám kolem očí a jsem z něj celkem nadšená,...

Oriflame11 příspěvků

Máte někdo zkušenosti s touto kosmetikou? objednáváte? jste spokojené? co říkáte na nový projekt Eco...

Klára 28.03.2021
Ne, já objednávám na www.deadiacosmetics.cz

Proměna44 příspěvků

Zdravím všechny čtenářky ;-) Zajímá mě, jestli máte zkušenost s celkovou proměnou vzhledu. Změna úče...

Alena 19.05.2021
ofina je super, hlavně drží tvar a nedorůstá :D takže vypadá pořád stejně, za mě topovka :D

Suchá pleť111 příspěvků

Chtěla bych se zeptat, jaké přípravky používáte na suchý tip pleti? Vždycky jsem měla plet normální ...

anastaziaa 26.07.2021
Mám od nich pleťové olejíčky, vody, krém na oči i obličej a pleťovou masku. Koukni na jejich nabídku...

prodlužování vlasů91 příspěvků

Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, protože moje stagnují a už nechtějí růst. Máte s tím zkušeno...

Klára 28.06.2021
Můžu doporučit, vlasy-k-prodlouzeni vám na pobočce profesionálně poradí.

Vrásky213 příspěvků

Chtěla bych udělat menší anketu, s jakými přípravky proti vráskám jste spokojené? :-) já nedám dopus...

Mnada 26.07.2021
Jojo to mám, je perfektní! První věc, která mi vrásky fakt viditelně vyhladila.

akutní padání vlasů po porodu65 příspěvků

Tato otázkla se vztahuje především na maminky. Je to 6 měsíců po porodu a mně začaly dost padat vlas...

Andrea 18.07.2021
Udělají ti vyšetření, tady je to hezky vysvětlený https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetren...

Clip-in vlásky125 příspěvků

Ženy, kde jste koupily a jste spokojené? :))

Linda 17.07.2021
Jak to myslíš změnila kvalitu vlasů ? Z jakých na jaké si přešla jestli bych se mohla zeptat ? Nechá...

Jaké zvolit nehty gelové nebo akrylové29 příspěvků

Jaké máte zkušenosti s gelovými a akrylovými nehty. Našla jsem obchod www.magicnails.cz, kde mají zr...

Momslifeandherson 01.11.2018
Za mě gelové

Konopná kosmetika20 příspěvků

Dobrý den, chtěla bych poradit s výběrem kosmetiky - mám akné. Ať dělám, co dělám, ne a ne se toho z...

Vanda 01.07.2021
Konopnou kosmetiku nám doporučila přímo kožní lékařka, je opravdu úžasná jak na problémy s akné tak ...

ANTIOXIDAČNÍ KOSMETIKA7 příspěvků

Tato kombinace je na našem trhu ojedinělá. Vynikající vlastnosti tohoto červeného ovoce, množství ak...

Vera 27.09.2016
No a naco presne to potrebujes, na vrasky ci na problematickou plet, mam doma krem od vermione a s n...

manikůra a umělé nehty18 příspěvků

Ahojky, preferujete spíše gelové nehty nebo bez a jen si své nehty nalakujete? Máma nosí už dlouho g...

Rita 12.12.2015
Za slušnou cenu je tady tento http://www.parfums.cz/eveline-cosmetics/nail-therapy-professional-gelo...

Permanentní make-up3 příspěvky

Dobrý den, delší dobu přemýšlím, zda se ptát, ale zkusím to. Zajímá mě problematika permanentního ma...

Hanka 15.10.2018
Sama o permanentním make-upu uvažuji, tak se snažím o tom najít co nejvíce informací. Zde jsem našla...

kurz na prodloužování řas21 příspěvků

Ahoj holky, chtěla bych si udělat kurz na prodlužování řas. Máte pro mě nějaký typ? Ráda bych se nau...

Sasa 27.11.2016
Sestra byla primo na kurzu liceni, dojizdela par tydnu do Prahy ale stalo to zato, hodne se posunula...

profi makeup15 příspěvků

Ahoj. Zoufale potřebuju radu od kosmetiček. Jaký používáte prosím vás makeup? Ten co nám dodali do s...

Lenka 27.10.2017
Mam stejnej nazor. :) dermacol mam rada, jenten jeden pudr nevypadal prirozene a nesedlo mi to namou...

přeškolení2 příspěvky

Dobrý den. Už jste byla některá na přeškolovacím kurzu aplikace řas? Jeden už mám, ale je nic moc,ta...

Sasa 17.10.2016
No i tohle by se tam mohlo ucit, vse od liceni az po profika

Jaké kartáče?16 příspěvků

Ahoj všichni, nemáte prosím tip na nějaké dobré, kvalitní kartáče? Já jem doteď používala nějaké oby...

Sarka 26.04.2016
Ahoj Dorko, nikdy jsem si nekupovala žadné kvalitní kartáče, vždycky jsem měla nějaké firemní nebo n...

blink lashes1 příspěvek

Čauky. Holky jaké máte zkušenosti s řasami blink lashes? Uvažuju, že bych si udělala kurz.. Budu rád...

Terik Halamková 13.01.2014
Ahojky. Hele já si myslím, že jsou super. Předtím jsem dělala tu "zastaralou" metodu přilepení svaze...

Typ hřebenu14 příspěvků

Dobrý den, mám dost jemné a řídké vlasy a slyšela jsem od známých, že prý kvalitu vlasů může ovlivňo...

andrea 20.12.2017
nevím jestli je to pravda ale já používám tangle teezer,který mě nekudlá a vlasy hezky rozčeše,ale m...

Přírodní kosmetika Tiande0 příspěvků

Ahoj, to musíte vyzkoušet!!! přírodní tibetskou a čínskou kosmetiku Tiande s léčebnými účinky a n...

Depilace laserem - zkušenosti?50 příspěvků

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli jste někdo nebyli na laserové depilaci? Chci si na léto nechat o...

Vikky dnes 11:07
A to udržovací sezení... To je jednorázovka nebo se zase chodí nějak pravidelně. A ta udržovačka je ...

Lifting obličeje65 příspěvků

Dobrý večer, máte někdo zkušenosti s liftingem obličeje pomocí ultrazvuku? *3*

Žanda 04.12.2019
A kolik ošetření je třeba podstoupit? A jak dlouho pak vydrží efekt?

krystalky na zuby3 příspěvky

Ahoj, hrozně se mi v poslední době zalíbily takové ty krystaly na zuby. Máte je někdo? Jak dlouho vá...

Romana8 25.06.2014
Zatím ne, ale chystám se k nákupu nějaké vlasové kosmetiky, mám dost oslabený vlasy a zatím mi nic m...

Odstranění tetování?12 příspěvků

Ahoj, nevíte jak se dá nechat odstranit nežádoucí tetování? Jenom laserem? A nemáte zkušenost, jestl...

pajuska15 29.10.2015
ahoj, na kralovstvizen.cz jsem ted nekdy zahlidla soutez o poukazky na odstraneni tetovani. Snad jse...

Kadeřnictví v Brně24 příspěvků

Dobrý den, nemáte prosím někdo tip na opravdu dobré kadeřnictví v Brně? Se svojí současnou kadeřnicí...

Pavla 23.06.2021
zaleží na tom jaké ty clip iny jsou, pokud je to kanekalon, tak se to barvit nedá ale pokud je to v ...

štetce na makeup41 příspěvků

Ahoj chci se zeptat jaké používáte štětce na makeup? a jestli třeba nemáte tip, kde se dá koupi dobr...

Marika 12.07.2019
Hodně jsem si oblíbila tady tu paletku od makeup Revolution, protože je tam víc těch barevných kombi...

Nehty a jejich úprava30 příspěvků

Ahoj Betyny :) Jakou úpravu nehtů podporujete? :)

Nelina 22.12.2017
No samozrejme, nerikam ze behem roku se šidim ale na Vanoce se mi ten kosik plni o trochu vice.

akne92 příspěvků

ahoj trpim akne a chtela bych se s vami poradit, jestli by jste mi prosim doporucili nejakou masku a...

Bety-tyna 26.06.2021
Já od nich používám celkovou péči od mycího gelu, přes fresh až po noční krém a pro mě je to ta nej ...

Přírodní kosmetika Hempz22 příspěvků

Dobrý den, musím se podělit o zážitky. Objednala jsem si tělový krém od Hempz a musím říct, že jsem ...

Lena 27.01.2020
Přesně, já to předtím dělala úplně blbě a pořád jsem se divila že se mi akné pořád a pořád vrací. Kd...

BB nebo CC16 příspěvků

Ahojte dámy, můžete mi prosím některá říct, jaká je rozdíl mezi krémy BB a CC? Přes zimu používám ma...

Natka 13.09.2019
Od té doby co se začal vyrábt BB krém, tak používám jenom ten. Ani upřímně nevím, že se děla CC krém...

citlivá pleť78 příspěvků

ahoj, potrebovala bych poradit s nejakou dobrou kosmetikou na citlivou plet. cilivou plet mam odjakz...

anastaziaa 26.07.2021
Mně perfektně sedl tenhle krém https://eshop.nobilis.cz/produkt/hypoalergenni-krem jen tak něco nesn...

řídké obočí15 příspěvků

Zdravím :-) Vím, že to bude asi znít zvláštně... ale poradil by mi někdo s tím, jak by se dal podpoř...

Lenka 09.12.2019
Ahoj, mate nekdo prosim zkusenost s tuzkou na oboci, ktera je z vegansky?

Opálení v těhotenství6 příspěvků

Ahoj maminky, jsem zvyklá chodit se opalovat do solárka, ale bohužel s bejbátkem v bříšku to teď nej...

Kolajová 11.08.2015
viky s timto opalovakem mam taky moc dobre zkusenosti :-)

odstranění tetování laserem3 příspěvky

čůůs :-D Chcu si nechat ostranit tetování od bejvalého přítele ..... nevím jak a kde, poradíte mi...

Krémka 02.06.2015
a bolelo ji to? a jak velkou tu kytku měla?

Šikovná kadeřnice Praha21 příspěvků

Ahoj. Chtěla bych si nechat prodloužit vlásky, ale nemám odvahu se jen tak někomu svěřit.Znáte nějak...

AndyRea 06.07.2016
Ahoj ;-) moje kadeřnice dělá v salonu krásy Esmina na praze 9 - www.esmina.cz . Používaj tam hodně k...

Wellnes Praha 0 příspěvků

Ahoj, jaké wellness byste doporučili v Praze? Kam se chodíte regenerovat po náročném sportu nebo jen...

radioxar12 příspěvků

Ahoj nemate tady nekdo zkusenosti s kremem radioxar?

Sona 15.10.2015
dekujeme moc sarkanova :-) snad bude mit uspech u dalsich uzivatelu

Ústní hygiena12 příspěvků

Ahojky, chtela bych se tu s vami poradit o tom jakou tak nejcasteji nakupujete ustni vodu, vody typu...

Vanda 01.07.2021
Veškeré vybavení na bělení zubů doma jedině od Krásného úsměvu.

Oční stíny 19 příspěvků

Jaké oční stíny používáte? Které jsou kvalitní? :-)

Markéta 24.09.2019
Baby a co si dáváte pod stíny aby se mi nevpily do těch vrásek na víčkách ?

Nákup přes Parfums118 příspěvků

*2*Zdravím. Ráda bych nakoupila vlasovou kosmetiku a parfémy na e-shopu parfums.cz. Má tady někdo do...

Sabina 19.03.2018
Já na notinu nakupuji velmi ráda,mají tam vše co potřebuji a druhý den to mám doma. Nerada jezdím do...

Mamadiva8 příspěvků

Zdravím. Ráda bych se podělila o informaci. Objevila jsem celkem zajímavé stránky s produkty patřící...

Helen 17.12.2015
No dívala jsem se na ty svícny co tam mají, jsou moc krásné, hlavně ten růžový a na to, že jde o des...

prodloužení vlasů65 příspěvků

ahoj holky, máte zkušenosti z prodlužování vlasů? Už mě nebaví čekat, až ty moje dorostou, to se nes...

Leona včera 16:28
Vlasy jsem si nechala prodloužit s materiálem od vlasy-levne. Moje kadeřnice mi je doporučila.

Alterna5 příspěvků

Ahoj holky, chci se zeptat...máte někdo zkušenosti s Alternou? Kamarádka mi ji doporučila, ale rádá ...

jitule 26.04.2016
mam od alterny fen. Co se tyce fenu tak nemam namitky, byl sice trochu drahy, ale ja zas nemam probl...

Sportique3 příspěvky

Ahoj, chci se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti se sportovní značkou Sportique..hodně jezdíme s...

Alice 30.03.2016
používám deodorant...nezanechává bílé fleky, příjemně voní a cenově dostupný

Sportovní kosmetika2 příspěvky

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s nějakou dobrou sportovní kosmetikou...

Zuza 18.02.2017
Tak pri sportu by clovek nemel byt vubec naliceny, ale kdyz uz tak kosmetiku mam z notino.

vlasová péče u moře3 příspěvky

Mám barvené vlasy a chci se zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti s vlasovou kosmetikou u moře. Ne...

inka 31.05.2016
objednávám ho z nuspring.cz mají tam výběr z několika značek kosmetiky a zatím všechno co jsem si ko...

Pigmentační skvrny25 příspěvků

Ahoj holky, nemáte tip jak se bránit vzniku pigmentačních skvrn v době kojení? Zkusil jsem ledasco,...

Diana 06.04.2020
Na tom stejném už by se ti udělat neměly, schválně se na to zkus zeptat, ale pigmentové skvrny se dě...

Vizážistka15 příspěvků

Pěkný večer přeji. Ráda bych prohloubila své znalosti a zkušenosti a zkusila něco jiného, než dělám ...

Niccol 24.11.2016
Nebojte, makeup institute dle mého má už takové jméno, že si špatnou kvalitu rozhodně nedovolí ;-)

Dobrá pleťová kosmetika 48 příspěvků

Dobrý dne, chci se zeptat, jakou používáte pleťovou kosmetiku? Chtěla bych začít používat něco kvali...

Šárka 25.07.2021
Holky, co všechno používáte na pleť? Jaké produkty? Nebo teda spíš, jak se o pleť staráte?

krémy12 příspěvků

Nedávno jsem se dočetla o krémech Barekol. Má s nimi někdo zkušenost? Ráda bych vyzkoušela.

Lilianna 28.04.2021
Ahojky, prosím prosím, někdo zkušenost s pleťovou kosmetikou iuvenio? Jak jste s ní spokojenéM A co ...

šampony7 příspěvků

Znate nějakou stranku,kde by byl velky vyběr šamponu,masek a ruznych veci ale za treba rozumnějsi ce...

Jarka 11.02.2021
Já naprosto zbožňuji tento https://www.alpik.cz/urtekram-sampon-hermankovy-250ml-bio/, lehká vůně, v...

Profesionální vizážistický kurz3 příspěvky

Holky byla některá z vás na vizážistickém kurzu? Kam mám jít, když bych se chtěla něco naučit, abych...

AlcaCe 20.12.2016
Děkuju holky za rady, podívám se na to :)

Gelové nehty - doma? 8 příspěvků

Ahojky. Děláte si některá nehtíky sama doma? :) Kolik je tak počáteční investice a je to těžké? Děku...

Tyna31 05.01.2020
Já jsem si ji tenkrát kupovala na notinu :) tak se zkus podívat

Celulitida39 příspěvků

Kam na přístrojové ošetření celulitidy v Praze ? Chtěla bych podstoupit takové ošetření, ale ráda by...

Lucie 18.05.2021
Ahoj, mrkni na Deadiacosmetics. Jejich péče je asi to jediné co mi pomohlo. Jinak všude ti budou dop...

Kosmetika pro citlivou pleť35 příspěvků

Ahoj, mám hodně citlivou pleť, může mi někdo doporučit vhodnou kosmetiku za přijatelnou cenu? Už jse...

Anička234 27.04.2021
Dobrý den. Ráda bych se optala, zda máte někdo zkušenost s touto kosmetickou sadou Styx : https://ne...

Kosmetika s "poradcem"12 příspěvků

Zdravím. Ráda bych začala používat kvalitnější kosmetiku a ne klasiku drogerka. Brala bych, aby mi n...

Lenica 24.11.2017
Koukala jsem na některé přípravky od nich. Ale je to hodně drahá kosmetika.

Kávový peeling5 příspěvků

Ahoj holky nepoužíváte někdo kávový peeling? Videla jsem to na instagramu a docela mě to zaujalo a m...

Jana 16.07.2019
Já teda miluju ty peelingy od bodyboom a nebo ziaja má naprosto boží peeling !

Ajuvérdská kosmetika10 příspěvků

Nemá tu prosím někdo vyzkoušenou ajuvérdskou kosmetiku ? Popřípadě kde v Praze bych ji mohla sehnat ...

Míša 29.10.2018
Kterou značku přesně si kupuješ ? Protože ajurvédy je hodně co jsem koukala :)

Ekzém3 příspěvky

Co používáte na suchá a zarudlá ložiska ekzému ? Udělaly se mi fleky na krku a na rukách, zkoušela j...

Denisa 07.05.2018
Na alpíku mají hodně velký výběr konopné kosmetiky, byla jsem se ptát u nás v lékárně a vůbec neměly...

Kam v Praze na aplikaci výplní1 příspěvek

Zdravím, jestli bych tu našla někoho, kdo má za sebou aplikaci výplní tak mohla bych poprosit o víc ...

Tyna31 30.09.2020
Nevím co by tě přesně zajímalo, ale mamka ode mě dostala k narozeninám poukaz do Altos kliniky, kde ...

Ženský kondom1 příspěvek

Jakou máte zkušenost s ženskými kondomy ? Jsou spolehlivé ?

Jitka 24.09.2020
Začala jsem je používat před rokem a zatím s nimi nebyl žádný problém

Prodloužení vlasů3 příspěvky

Zdravím, ráda bych si nechala prodloužit vlasy, ale pokud možno, tak co nejšetrnější metodou. Našla ...

Milada 23.06.2021
mrkněte se ještě na www.clipinhair.cz tam mají dobré ceny a velký výběr

Prodloužení vlasů12 příspěvků

Ahoj holky, chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, už o tom přemýšlím dlouho a přítel mi řekl, že s...

Magda 27.06.2021
Na vlasy levne jsme zjistila, že si vlasy můžu prodloužit u nich na pobočce.

Krém na vrásky2 příspěvky

Jakou máte zkušenost s pleťovými krémy, které jsou určené na vrásky ? Pomohly některé z vás ? Jestli...

Kika 31.05.2021
Máte někdo zkušenost s nějakou čistě přírodní kosmetikou na vrásky?

Bělení zubů2 příspěvky

Poradíte jak si účinně vybělit zuby doma? Nechci používat nic drastického abych si nezničila sklovin...

Tana 24.01.2021
Bělila jsem si zuby s bělící sadou https://www.toothy.cz/ a určitě doporučuju. Je s přírodním složen...

Kosmetika Artistry0 příspěvků

Ahoj, používáte prosím Vás kosmetiku Artistry, a jestli ano vyhovuje Vám? A co od ní nejvíce? Děkuj...

Veganská kosmetika0 příspěvků

Jakou máte zkušenost s veganskou kosmetikou ? Je tam i přes jisté složení nějaká účinná látka ?

Depilace0 příspěvků

Taky máte po depilaci hrozně zarudlou a podrážděnou pokožku ? Hrozně dlouho mi vždycky trvá než se t...

Bělení zubů doma4 příspěvky

Bělil jste si někdo zuby s bělící sadou Toothy? Dívala jsem se na to a líbí se mi, že to má přírodní...

Mnada 22.04.2021
Vůbec není za co, snad budeš taky spokojená, dej kdyžtak vědět :-)

Citlivá pleť12 příspěvků

Ahoj, měla bych dotaz především na ženy, co mají problémovou a citlivou pleť stejně jako já a chtěla...

Dianadia 29.06.2021
To mě těší že jsem dobře poradila a že jsi spokojená

Přírodní kosmetika5 příspěvků

Ahoj, prosím co máte vyzkoušené na pleť z přírodní kosmetiky? Na zjemnění a odstranění vrásek?

Katka 31.05.2021
A je dobrá na vrásky?

Prodlužování vlasů v Brně4 příspěvky

Nevíte o nějakém prodlužku, co dělají v Brně ?

Tyna31 06.07.2021
Děkuju moc, už mám domluvený termín, tak se nemůžu dočkat :)

Citlivá pleť 4 příspěvky

Jakou kosmetiku byste mi doporučili na citlivou pleť? Co vám vyhovuje?

anastaziaa 24.06.2021
Ahaa no to vypadá fakt dobře, rozhodně vyzkouším. Co od nich používáš za produkty?

vlasy clip in1 příspěvek

holky co říkáte na prodloužení vlasů pomocí clip in? neznáte některá přímo tohle https://www.clipinh...

Kamila 23.06.2021
já ty clipy mám a myslím si, že je to super způsob, jak si prodloužit vlasy rychle a šetrně

Přírodní opalovací mléka 0 příspěvků

Máte někdo zkušenost s přírodními opalovacími mléky? Budu ráda za tipy :)

Problém s lupy1 příspěvek

Ahoj, dělají se mi takové velké lupy ve vlasech, zkoušela jsem měnit šampony ale nic mi nepomáhá, co...

anastaziaa 30.06.2021
Doporučuji zajít na trichologii. Léta jsem se trápila s lupy a mastnými vlasy, zkoušela, co se dalo,...

Přírodní kosmetika2 příspěvky

Máte někdo zkušenost s touhle kosmetikou https://eshop.nobilis.cz/ líbí se mi že je česká a měla by ...

anastaziaa 18.07.2021
Jo? No paráda, díky moc za odpověď

Přírodní opalovací mléko3 příspěvky

Používáte někdo přírodní opalovací mléka od Nobilis tilia?

miška4 26.07.2021
Moc díky za reakci, už jsme ho zkusili a je fakt super

Mastné vlasy a lupy0 příspěvků

Už dlouho mám problém s mastnými vlasy a lupy, nepomáhá mi nic a tak jsem si řekla že bych to zkusil...

Bělení zubů1 příspěvek

Ahoj, zajímalo by mě jestli si tady některá z vás bělí zuby pomocí nějaký přípravků ? Chtěla bych to...

Barborka 27.07.2021
Dala jsem na doporučení své zubařky, se kterou jsem se o tom bavila a která mi doporučila sadu, kte...

Škaredé a ztvrdlé paty 1 příspěvek

Co se vám osvědčilo? Brousím si je ale nepomáhá mi to, vydrží mi to tak dva dny a zase je mám suchý ...

Jajka 26.07.2021
Přesně takhle to mám taky...

Prodloužení vlasů v Brně2 příspěvky

Najdu tady holky z Brna, co mají prodloužené vlasy a doporučily by mi, kde v Brně si je necháváte pr...

Jarus 27.07.2021
Tak to je super ! Vlasy už mám doma, byl to fakt fofr a teď se jenom dočkat půlky srpna na termín na...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

72 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:49
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:26
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:06

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat