Zdraví, prevence, léčba

Zdraví, prevence, léčba. Nemoci, léky, bylinky, alternativní medicína. Kde najít správného odborníka. Jak nemocem předcházet, jak se jich zbavit.

Práce z pohodlí domova1 příspěvek

Zdravím všechny maminky na MD (ale i ostatní dámy). Mám pro vás zajímavý tip, jak ušetřit. Jistě kaž...

Aster 29.10.2020
Slepičí servere, zdravím! vy prd víte o životě normální ženy a taky to tady podle toho vypadá. Obáv...

Práce z pohodlí domova0 příspěvků

Zdravím všechny maminky na MD (ale i ostatní dámy). Mám pro vás zajímavý tip, jak ušetřit. Jistě kaž...

Chcete být MAXIMALNĚ ZDRAVÉ na celý život32 příspěvků

Chtěla bych Vás seznámit s novou převratnou technologii... Jedná se o suspenzní gelovou technologii,...

Anna 30.10.2020
umítě někdo poradit nějaké dobré vitaminy na posílení imunity?

Zná někdo dobrého dětskéhno ortopeda ?14 příspěvků

Jednou jsme navštivili ortopeda, náhodou jsem našla jeho hodnocení (www.znamylekar.cz/16978/mudr-mat...

Cilka 02.12.2018
Hele, k tomu triple blendu... Jak chutná? Někde jse četla, že není dobrý. Díky moc!

Káva s Lingzhi0 příspěvků

Vítáme všechny milovníky kávy! Nabízíme vám převratné informace o vašem oblíbeném nápoji! Většina ...

Akupunktura0 příspěvků

Má někdo dobré zkušenosti s léčbou bolesti akupunkturou ? Nejlépe v Praze *1*

Barevné kontaktní čočky0 příspěvků

Ahoj holky, moc bych se Vás chtěla zeptat jestli náhodou nemáte zkušenosti s barevnými kontaktním...

Na prevenci224 příspěvků

Na prevenci pro dospělé i děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je z přírodní a opravdu jsme p...

Xena 25.10.2020
my na posílení imunity bereme probiotika laktobacily z naturevia

Máte nadváhu a jste unavená, máte málo energie?102 příspěvků

Mám řešení neváhejte mě kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz dělám se zdravou výživou a ...

Xena 29.10.2020
na tohle je nejlepší magnezium. Uvolní tělo, mysl a odžene depresi

Zdravý životní styl214 příspěvků

chtěli byste vypadat dobře,jste unavení a bez energie?Rada poradím.Kontak:martina.buckova@centrum.cz

Zlatka včera 14:00
Mají taky i jiné přírodní přípravky. Hodně mě zaujala ostropestřecová pasta. V takové formě jsem ho ...

Kontaktní čočky ano nebo ne?31 příspěvků

Ahoj ženy. Celý život jsem měla oči v pořádku, ale před měsícem mě poslala moje obvodní na oční a ta...

radka 28.07.2016
já jsem si objednala optikdodomu.cz ani nevím o nikom jiném kdo by to nabízel. Pro mě bylo super, že...

Bolest nozicek36 příspěvků

Dcera, 10 let, si v posledni dobe stezuje na bolest nohou. Nevim cim to muze byt. Je to takove divne...

Soňa 08.10.2018
Určitě se na ten doplněk zeptejte lékaře, nebo se pro víc informací podívejte na stránky http://www....

Kdy podat Nurofen?21 příspěvků

Můj syn má 2,5 let a má vysoké horečky, dala jsem mu Nurofen sirup, teplota klesla po chvilce. Jenže...

Andrea 23.11.2017
No, mě přijde jako takový nejšetnější... Taky ho kupujeme a máme doma, když je třeba...

Dioptrické brýle12 příspěvků

Dobrý den, mám trochu dilema, protože každý říká něco jiného. Potřebuji akutně nové brýle. Mám brýle...

Tamča 21.08.2017
Brýle sem si vybrala na www.styleandsafety.cz, protože je jen katalog, kde jsou brýle do podrobna po...

Ekzém a tvrdá voda11 příspěvků

Řeším teď poměrně velký problém. Asi před třemi měsíci jsem se přestěhovala a v té době se mi začal ...

Libuše 15.10.2018
Mně se teda ekzému povedlo zbavit díky přírodní léčbě, kdy je potřeba se nejdřív začít pročišťovat z...

Prášky na zvětšení poprsí?20 příspěvků

Máte prosím některá zkušenosti s prášky na zvětšení poprsí?

JančaL 25.03.2019
určitě je lepší si objednat za 4000 v lékarně tu pumpičku, která eliminuje bolest, mně po to velice ...

laparoskopie0 příspěvků

dobry den,chtela bych se optat na vase osobni zkusenosti s laparoskopii.jdu zanedlouho na oboustrann...

Oční optika v Brně63 příspěvků

Dobré odpoledne ženy brňačky, mohly byste mi prosím doporučit nějakou dobrou optiku? Poprvé v životě...

Denisa 26.06.2016
díky moc za tipy, moc jste mi pomohly holky :)

Masáže19 příspěvků

Kam a na jaký masáže v Praze?? Máte někdo něco oblíbeného?? Na slevových portálech je toho spousta a...

Hanka 30.09.2019
Doporučuju https://www.terapie-reiter.cz/. Skvělá masáž, příjemné prostředí. Výborná komunikace.

Biopron 96 příspěvků

"Zdravím, snažila jsem se zde najít nějaké informace o přípravku biopron, což by měly být probiotika...

Linda 30.09.2020
ono probiotika jako celek jsou pro naše moc potřebné. je to základ naši imunity. Bereme je pravideln...

Zlepšení paměti, pozornosti, koncentrace58 příspěvků

Ahoj, máte někdo zkušenost, jak se dá toto zlepšit? Náš děda prodělal mozkovou příhodu a celkově se ...

Eliška 25.06.2019
Super, lekarna primo delana pro me :-) co jde tam resim prirodni cestou.

Goji - silný antioxidant z Himálaje13 příspěvků

Slyšeli jste někdy o Goji nebo jste ho už vyzkoušeli? Jaká je Vaše zkušenost? Goji označuje čínsko...

Niccol 02.02.2017
Z e-schopu je dodací lhůta tři dny a doručí ho až domů.

Zelené potraviny21 příspěvků

Má někdo zkušenost se zelenými potravinami? Ráda bych je vyzkoušela a tak mě zajímají vaše zkušenost...

Pavla 05.03.2019
Tuhle značku já vůbec neznám... Co je to zač? A jak je drahá?

Vaginální mykóza47 příspěvků

Zdravím holky. Máte některá zkušenosti s vaginální mykózou? Včera mi začala nepříjemné svědění, pále...

Kampilotka 24.05.2020
Koukám, že diskuze je tu nějaký ten pátek, pročítám a jdu vyzkoušet.. Snad něco pomůže i mě. Děkuji

Co na hemeroidy?27 příspěvků

Ahoj holky. Prosím, poradíte co vám pomohlo na hemeroidy? Dříve jsem s tím žádné problémy neměla, až...

Hanka 15.10.2018
Já se hemeroidů taky nemůžu zbavit :/. Dívala jsem se na internetu na všemožné rady a narazila jsem ...

Podzimní nachlazení a těhotenství33 příspěvků

Ahoj holky, tak už i na mě přišlo nachlazení to pravé podzimní. V lékárně jsem mi doporučili na rýmu...

Elis 25.04.2020
S jakou značkou máš prosím konkrétně zkušenost ?

diabetes1 příspěvek

Zdravím, dělám bakalářskou práci, která se diabetiky 2.typu zabývá. Chtěla bych vás moc poprosit o v...

iam112 18.11.2013
https://docs.google.com/…2PU/viewform

Inkontinence17 příspěvků

Zdravím vás, snažila jsem se zde najít diskuzi na téma inkontinence, ale bezúspěšně, takže jsem se r...

Gábina 21.05.2020
Mají výběr pro všechny stupně inkontinence, naše babička le čásečně ležící, takže potřebujeme i podl...

léčba atopického ekzému35 příspěvků

zdravím všechny, jaké máte zkušenosti s atopickým ekzémem? je něco co vám zaručeně pomohlo? chtěla b...

HANA 22.11.2018
zdravim.potrebuji radu ohledne AE.dcera ma 4 mesice a uz od 2 resime AE.kozni nepomaha,uz jsme zkusi...

Jak na alergii?25 příspěvků

Dobrý den, mám hrozné alergie a teď v létě, jak létají různé pyly a je teplo, takže se nedá pořádně ...

Anastázie 23.12.2018
Já ho mám doma také a jsme s ním všichni doma spokojeni.

Duanwood Red Reishi7 příspěvků

Čauky, máte někdo vyzkoušený přípravek Duanwood Red Reishi? Nebo víte o něm něco? Nejlépe o jeho vli...

Jarča 24.10.2014
Skvělé zprávy, zatím chřipkám odolávám, tak uvidím, až bude větší nápor, ale po zkušenostech tomu vě...

Měření složení těla11 příspěvků

Ahoj všichni, chci začít konečně zdravěji žít a tak se chystám, protože sama moc nevím co a jak, do ...

Mirka 12.12.2018
Má tady některá z vás předsevzetí, že od nového roku sundá nějaká kila ? Budete se s tím prát samy n...

Očkování - klíšťová encefalitida16 příspěvků

Zdravím vás, mám dvě děcka:-) (5 a 7 let). Ráda bych je nechala očkovat proti klíšťové encefalitidě...

Svaťa 26.11.2015
Stále se nemůžu rozhodnout jestli jít nebo ne, ale asi půjdu, do přírody chodíme hodně.

genetické vyšetření1 příspěvek

Ahojky, poradíte mi prosím, která klinika asistované reprodukce v Brně se nejvíce zabývá genetikou? ...

Štěpánka 28.09.2014
Já mám velmi dobré zkušenosti s Repromedou v tomto směru. Ale i v jiných, nejen v tomto :) Určitě ji...

Bělení zubů25 příspěvků

ahojky, chci se zeptat jestli mi prosim nedoporucite nejakou dobrou znacku pasty, ktera by mi pomohl...

LenkaS 27.07.2020
U bělící zubní pasty mi dost vyhovuje to, že si zuby vyčistím v klidu doma, nikdo mi nemusí pohlídat...

Doplněk stravy134 příspěvků

Ahojky, máte některá zkušenosti s tímto doplňkem? http://www.alenkaobchod.cz/detail/powerful-worker-...

Simona 24.10.2020
Od kolika let je Barčo tady ten doplněk vhodný ?

Probiotika137 příspěvků

Ahojky chci se s vami poradit jestli pouzivate po antibiotikach nejake probiotika popripade s kterym...

Kiska 25.08.2020
Tak pro ty z vás co mají stejné potíže s kolikami jako my, tak jenom píšu, že se naší malé po těch l...

Dobrý tip1000 příspěvků

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě ...

Edita 27.05.2020
Já si kupuji ostropestřec na naturevia.Je to super věc na detox

Vůně na polštář24 příspěvků

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo používáte vůně(spreje) na polštář? Poslední dobou mám trochu...

Danča 29.05.2016
Ahoj odkud objednáváš? Já si Poo Pouri kupuju u nás ve Fann parfumerii, nevím že by měli eshop.

Atopický ekzém, vysušená pokožka29 příspěvků

Zdravím, syn má už delší dobu atopický ekzém, ke kterému se mu přidala i vysušená pokožka. Zkoušeli ...

Anna 31.03.2019
Je to tady tahle mastička https://www.pharma-future.com/cs/domu/konopne-mazani-ekzem-75-ml-423

Bolesti hlavy54 příspěvků

Dobrý den, mám doma půlroční holčičku a už asi tři měsíce mě zhruba jednou za dva týdny přepadne hro...

Bara 24.07.2019
Vyplati se si tam zajet :-)

Unava26 příspěvků

dobry den, mam posledni dobou hrozne velky pokles energie, jsem opravdu porad unavena.. nemuzu norma...

Annie0 10.05.2020
na webu prodávají doplněk stravy magnesium + zinek, doručení je do dvou dnů a mě to pomohlo od únavy...

co s bolestí hlavy26 příspěvků

Ví někdo o účinném prostředku co zabírá na bolesti hlavy?

Jana 24.07.2019
Diky, kouknu nato, ale i tak si tam asi zajedu osobne :-)

Dyspeptická porucha metabolismu3 příspěvky

Ahoj nemáte někdo nějaký osvědčený lék na Dyspeptickou poruchu metabolismu (nadměrné tvorby plynů - ...

Tichavka 23.06.2015
Děkuji Vám holky za tip už aby něco zabralo.

Šedy zákal9 příspěvků

máte někdo osobní zkušenosti s operací šedého zákalu? Děkuji za odpověď.

Kiwi 27.12.2015
Já jsem na operaci byla, operovali mi obě oči a dnes vidim zase jako za mlada. Spousta lidi se bojí ...

Kurkumin a teplota po očkování1 příspěvek

Dobrý den, slyšela jsem, že kurkumin dobře funguje na snížení teploty po povinném očkování - prý se ...

Freeda115 19.07.2015
Taky momentálně řešíme, v lékárně jsme dostali dioporučení na Provakcin. Podobným dopoiručením se si...

Chladivý gel36 příspěvků

Ahoj, dlouhá léta jsme doma používali chladivou koňskou mast, když byla třeba (nějaký natažený sval ...

Vanda 06.12.2018
měla sjem podobný uraz. Tehdy ale s kolenem a brala sjem na to i Alavis, jkao kloubní vyživu. Pomohl...

Plastický zákrok víček a vrásek100 příspěvků

zdravím.máte někdo zkušenost s operací víček? padají mi a mám pořád unavené oči....a taky bych chtěl...

Markule 19.03.2019
Holky, poradíte mě, kde v Praze zajít do dobrého centra? Chtěla bych odstranit vrásky a budu ráda za...

přírodní léčba11 příspěvků

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké přírodní metody pomáhají na rýmu a kašel?co máte vyzkoušené...

hanakol 05.08.2020
Za mě určitě sušený bez, lípa a divizna. Přes zimu jedeme jenom na čajích a dobrý.

Kocovina22 příspěvků

Co používáte na kocovinu? je něco, co pomáhá nebo trpíte stejně jako já na druhý den...?

lenna 02.01.2016
Dobrý den, jaké máte zkušenosti s tímto přípravkem www.lekarna.cz/alcovit-med-sacky-3x15g?

Nepříjemná bolest v krku32 příspěvků

Ahoj, poradte prosim, casto se mi vraci neprijemna bolest v krku, co mi doporucuje doktorka mi uz mo...

Romana 11.10.2018
Zkus si zajít do zdravé lékarny kde tě nebudou cpát chemii ale bylinkami a homeopatiky a věř že ti t...

Revitanerv Strong41 příspěvků

Dobrý den, nedávno mi v lékárně doporučoval lékárník Revitanerv Strong, že je to nějaká novinka a mě...

Áda 22.04.2016
jo tak to je dobrý, taky varianta, prevence je důležitá:-)

dobré cvičení Praha8 příspěvků

Ahojte, kam chodíte vylepšovat postavu ? máte nějaký svůj oblíbený podnik? baví vás tam cvičení nebo...

Kika 27.12.2017
Holky, je tu někdo, kdo hubne s poradci ze https://www.svet-zdravi.cz? Zajímají mě pražské pobočky.....

Vlasy13 příspěvků

Nějaké babské rady nebo přípravky na vlasy? Nejvíc mě zajímá, co dělat, pro větší objem. Nedávno jse...

Hanka 25.01.2019
Já jsem čekala jestli si to dobře pamatuju týden, ale záleží jak moc to mají plné, ale dlouho se opr...

pročištění organismu66 příspěvků

Zdravim, prosim o radu a zkušenosti jak pročistit, detoxikovat organismus? Brala jsem ted hodně léči...

Halina 23.06.2020
Určitě budete s výsledkem spokojená. Mě se po dvou měsíčním užívaním upravily jaterní testy, tak že ...

Vitamíny pro diabetiky4 příspěvky

Zdravím všechny diabetiky, mohl byste mi někdo poradit nějaké dobré vitamíny pro diabetiky, které už...

Zlatka21 21.05.2020
já teda znám pro diabetiky ne vitamíny ale doplněk stravy na udržení hladiny cukru v těle, jmenuje s...

Únava a ospalost14 příspěvků

Co bych mohla použít na únavu, abych vydržela čilá na nočních službách, kde se potřebuji učit. Káva ...

Haňule 25.09.2020
Aha, děkuju moc za odpověď, už jsem si je objednala tak jsem zvědavá

Hypoglykemie - Tri-Hypo16 příspěvků

Dobrý den, najde se tady někdo, kdo je diabetik a používá sprej Tri-Hypo proti hypoglykemii? Zajímal...

Petr Katrinec 20.01.2018
Tri-hypo byl jsem velmi spokojen, touto dobou jsem chtěl obědnat, ale už prý nevyrábí. Sám ho ji...

Bolesti zad18 příspěvků

Nevíte někdo o nějakém zaručeném prostředku na bolesti zad?

Nikola 16.11.2017
To zni dobre :) normalne v lekarne sis pro ne byla?

Vigantol - vitamín D46 příspěvků

Ahoj maminky, dáváte miminkům pravidelně kapičky Vigantol, pan doktor nám je předepsal a máme dávat ...

Erika 22.10.2019
Ahoj Baru. já ho brala i v těhotenství 5kapek, protože jsem ho měla velký nedostanek . Teď si ho dáv...

Modřiny a pohmožděniny9 příspěvků

Nevíte někdo co vzít na dovolenou na pohmožděniny a modřiny? :-) Kluci hrozně běhaj a furt jsou potl...

lendaben 09.07.2018
my máme ozkoušený obyčejný jablečný ocet. Na vatový tamponek a přelepit náplastí. za chvilku jsou mo...

Kam na gynekologii v Praze?1 příspěvek

Zdravím! Hledám novou gynekoložku v Praze a koukám po nějakých aktuálních doporučeních... Všimla jse...

Nata89 13.07.2016
Ahoj :-) naprosto tě chápu, sice jsem na gyndě na Vinohradech nikdy nebyla, ale vím, jak to tam vypa...

Vypadnutý zub. Dobrý zubař v Ostravě?6 příspěvků

Ahoj holky, stalo se mi něco hrozného, v mých 24 letech jsem při sportu přišla o zub! Moje zubařk...

Martina 23.08.2016
Jasně, má tam i fotky prací. http://zubni.implantaty.net/

Bolest nohou!!!!!33 příspěvků

Dobrý den. Již třetím rokem roznáším letáčky - takže strašně moc chodím - asi 3 -4x týdně. A bolí mě...

Dana 28.10.2019
Co konkrétně užíváš a jak dlouho jestli bych se mohla zeptat ?

Domácí jogurty0 příspěvků

Potřebovala bych poradit, jaký jogurt s živými kulturami je nejvhodnější pro výrobu domácího jogurtu...

Tejp0 příspěvků

Dobrý den. Doporučte prosím kvalitní tejpy, které se neodlepí při zatížení.

Tejp0 příspěvků

Dobrý den. Doporučte prosím kvalitní tejpy, které se neodlepí při zatížení.

Odřeniny45 příspěvků

Téma ,,Stříbro na odřeniny". Kdo používáte a jaký?

Sindy 19.11.2017
A to reparil dražé je přesně na co ?

Nový fitness projekt0 příspěvků

Ahoj, zanedlouho spouštíme nový projekt s cílem být cenově dostupnou alternativou osobního trenéra....

Padání a růst vlasů40 příspěvků

Znáte někdo tento přípravek, prosím: http://www.folixilpromuze.cz/

Janča 02.04.2019
Je tohle prosím to vlasové centrum (www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni) ? Mamka...

Zažívání14 příspěvků

Poraďte co na zažívací potíže, snažím se jíst hodně jogurty ale pořád to není ono. Taky bych potřebo...

Hanka 31.08.2018
Můžu se Eliško zeptat jestli si ho pak musela brát i po porodu nebo se to upravilo ?

Cvičení na doma?6 příspěvků

Ahoj, začala jsem držet dietu a do toho bych chtěla ještě hubnout pomocí cvičení. CO je nejlepší na ...

lussyB 25.11.2019
Já teda osobně chodím do fitka, protože doma bych se nedonutila. Každopádně k tomu ještě piju dietní...

Ucpaný nos64 příspěvků

Co je podle Vás nejlepší na ucpaný nos?

LussyB 26.01.2020
Nejlepší je podpořit imunitu a vůbec tu rýmu nechytit. Na to je nejlepší kozí kolostrum :)

Zničené vlasy4 příspěvky

Ahoj holky, prosím o radu ohledně zničených vlasů. Myla jsem si je téměř denně, často jsem je fénova...

Tichavka 08.06.2017
Díky za tipy holky. Dnes jsem si ho objednala tak to zkusím a uvidím. 

Sportovní výživa38 příspěvků

Zdravím všechny sportovce, poradí mi tu někdo, co bych měl jako začínající sportovec, do sebe cpát? ...

Valerie 23.07.2019
Volala jsem na telefon tady https://www.fitham.cz/ číslo je nahoře a mají uvedené i ve kterých dnec...

Doplněk stravy8 příspěvků

Nemáte některá odzkoušený nějaký doplněk, co by mi pomohl s opakujícími se mykózami ? Pořád vyplachu...

Jana 22.10.2020
Od jakého věku jsou vhodné tady ty doplňky na imunitu ? Myslíte, že je už něco od dvou let ?

Vaginální potíže1 příspěvek

Nemáte prosím pozitivní zkušenost s nějakým lékem či doplňkem, po kterém se mi výtok už nevrátí ?

Mmysulka 13.07.2017
Tak s vytokem problem nemivam spis kvasinky.. driv zabral krem a leky a mela jsem na pul roku klid.....

zdravá střeva21 příspěvků

V lékárně jsem objevila leták na Colonfit. Už ho někdo vyzkoušel?

Klaudie 25.11.2018
Po těžké stření chřipce jsem si objednala na www.pharmaagency.cz probiotika, která mě hodně pomohla.

Pohodlné sezení 4 příspěvky

Dobrý den, sháním na práci nějakou pohodlnou židli. Poradíte mi, s čím máte dobré zkušenosti?

Lenka.R 28.11.2017
Děkuji, podívám se určitě bych ji ráda vyzkoušela

Senná rýma1 příspěvek

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo má zkušenosti s kapkama Allergodil? Trpím alergií, kdy mi dot teč...

Anna 22.12.2019
Co se poradit s lékařem ? Nebo zkus si zajít do lékárny a zeptat se magistry, třeba ti něco doporučí...

Rýma25 příspěvků

Prosím nějaký účinný sprej na rýmu ?

Kája 06.04.2020
Když se tu bavíme o lécích a doplňcích, tak nemohli by jste mi doporučit něco na posílení imunity ?

Střevní potíže1 příspěvek

Co vám nejlépe účinkuje při střevních potížích ?

Adéla 17.09.2018
No záleží o jaký problém jde. Ráda bych se připojila do diskuze, protože mám dost často problémy se ...

čištění prvních dětských zoubků0 příspěvků

jak jste svým nejmenším láskám čistili první zoubky? Nebo kdy začít s jejích umýváním?

Dieta15 příspěvků

Ahoj, mohla bych poprosit o nějakou inspiraci, jak zhodit alespoň 10 kilo ? Chtěla bych se sebou do ...

Romča 05.01.2020
Olgo a který program jste tu podstoupila?

Prosím Vás pěkně o vyplnění krátkého dotazníku o zdravé výživě0 příspěvků

Krásný den, Aktuálně v rámci VŠ výzkumu s kolegy řešíme, o jaké informace a témata z oblasti zdrávé...

Problémy s nadváhou0 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli se vyplatí zaplatit si nějakého výživového poradce, který by mi s...

Bolesti, běh5 příspěvků

Ahoj, uz me nejaky cas pobolivaji kolena pri behani, zazil to nekdo? Co pomuze? Dekuji

Míša 28.10.2019
No tak ono ne všemu se dá věřit, že jo ;). Nejlepší je, když dostaneš od někoho doporučení. Nebo kou...

Alergie na lepek1 příspěvek

Co všechno jste zařadili do jídelníčku v případě bezlepkové diety ? Nějaké tipy pro zpestření ?

Lenka 25.09.2018
no .. já hlavně vystřihla pečivo, které jsem tak milovala a na snídaně zařadila rýžové kaše, které m...

Bakopa - pozitivní účinky na zdraví0 příspěvků

Zdravím, četla jsem v jednom článku na http://vsestihnu.cz/media/bakopa-bylina-jako-lek/ , že bakopa...

kapky do nosu6 příspěvků

Které kapky do nosu se prosím dělají s tím dětským kapátkem ?

Tyna31 05.05.2020
Super je, že tady značka dělá přírodní a bylinkové přípravky, mám od nich dost věcí co jsem si oblíb...

Zpevnění nehtů0 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nemáte zkušenost s tím, když mám nehty jako papírky ? Přitom jsem...

operace49 příspěvků

Ahoj čeká mě operace kolene, tak se chci zeptat jestli jste to někdo podstoupil jak je je to s hojen...

Macháčková 26.08.2019
Podstoupila jsem to u Mudr. Pilky

Brusinky a záněty močáku3 příspěvky

Holky, zabírají Vám brusinky na zánět močáku?

Lucie 25.09.2019
Mě jo, vždy když už cítím, že se něco rozjíždí tak hned si beru mega brusinky a obvykle se mi povede...

Vitamíny v těhotensví4 příspěvky

Jaké mi doporučíte brát vitamíny v těhotenství? Na trhu je jich tolik, ale chtěla bych koupit spíše ...

Eliška 30.03.2020
A zabiraji? Planuji si je vzit uz do porodnice, tak snad to tam sestram nebude vadit, chci kojit a u...

Zkušenosti s Chiashake0 příspěvků

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s Chiashake koktejly? Já ho teď piju a chuť s mlékem je super. Pili...

Problém se spánkem3 příspěvky

Zdravím, máte prosím zkušenost s nějakým lékem na lepší spaní? Co mi doporučíte?

Andrejkaa 19.10.2019
Díky, pořádně jsem to pročetla a přesně tohle potřebuju, takže jsem si ho objednala. Snad zabere, js...

Vitamin D6 příspěvků

Ahoj holky, mám dotaz, máte nějaké zkušenosti s podáváním doplňků stravy? Konkrétně s vitaminem D?

Lenna 24.06.2020
A jaké to jsou kapičky, můžu je koupit normálně v lékárně?

Neklid a nespavost4 příspěvky

Zdravím, máte zkušenost s lékem Persen? Známá mi ho doporučila na neklid a nespavost.

Ditka25 23.10.2019
Děkuji, vypadá dobře, hned jsem si ho objednala, abych ho měla rychle doma :)

Menopauza0 příspěvků

Ahoj, snad se nebudu ptát hloupě, ale jsou nějaké doplňky, které se berou v období menopauzy nebo po...

Nasivin sensitive4 příspěvky

Zdravím, zkoušeli jste už od www.nasivin.cz jejich sprej Sensitive? Měl by být šetrnější k nosní sli...

Romana 04.12.2019
nasivin použivame taky. je to jediny sprej do nosu, který nám zabere

Probiotika3 příspěvky

Zdravím, doporučíte mi kvalitní probiotika prosím?

jitusak23 21.10.2019
Moc díky, mrknu na ně a určitě vyberu. Líbí se mi ty cucací, myslím, že malej bude nadšenej :)

Menopauza a jak na ni2 příspěvky

Ženy, co vy a menopauza. Jak překonat nepříjemné projevy?

Bohuna45 21.10.2019
Díky za tip, kde prosím Menoflavon pořídím? A kde se dozvím víc informací? Děkuji.

Nedostatek vitamínu D3 příspěvky

Zdravím všechny, doporučíte mi vitamín D v tabletkách? Nevím, který vybrat, děkuji.

jitusak23 14.11.2019
Děkuji za doporučení, vše jsem pročetla a už jsem si ho i objednala :)

Úzkost a strach0 příspěvků

Dobrý den, mám teď nějakou dobu stavy úzkosti a strachu. Nemáte prosím podobnou zkušenost? Co s tím?

Co na zvýšenou hladinu cholesterolu?0 příspěvků

Zdravím, dneska mi vyšel zvýšený cholesterol při odběrech, mám nasadit dietu. Říkala jsem si, že by ...

Probiotika1 příspěvek

S jakými probiotiky jste spokojení? Nasadily mi antibiotika, tak přemýšlím, že si pořídím i probioti...

sara23 12.11.2019
Zdravím, nechám si vždy poradit v lékárně. Antibiotika tělo hodně zhuntují a střeva obzvášť, určitě ...

Železa8 příspěvků

Pěkný den, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s užíváním železa ? Beru ho už asi 14 dní a má...

Vendy 05.04.2020
Jak se to řeší třeba u lidí, co musí železo brát kvůli chudokrevnosti ? To mají ty problémy potom po...

Odřený nos od rýmy3 příspěvky

Ahoj, chci se zeptat jestli tu taky někdo trpí při rýmě na odřený nos ? :( Hrozně mě to štve, protož...

Aneta 06.04.2020
Doufám, že nic takového dlouho nebudu potřebovat. Už nějakou dobu beru sirup na imunitu, tak doufám,...

VIGANTOL2 příspěvky

Milé dámy, mám dotaz. Má některá z vás s Vigantolem zkušenosti? Jedna moje kamarádka ho celkem kriti...

Lucka 25.11.2019
Kde bych sehnala více info, nevíte? Nechce se mi chodit za panem doktorem a vyptávat se ho, je mi to...

Vigantol v dospělém věku2 příspěvky

Ahoj holky, jak je to s podáváním Vigantolu ve vyšším věku. Je to k něčemu dobré? Nebo zbytečnost?

Monika 25.11.2019
Ano, ano mám to stejně. Taky jako prevenci proti křivici :)

Bolesti kloubů1 příspěvek

Prosím pěkně, myslíte, že ty doplňky na bolesti kloubů pomáhají ?

Tyna31 03.01.2020
Tak to si myslím, že je otázka hodně ze široka. Řekla bych že hlavně záleží na výrobci a složení a t...

Prodietix0 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli bych tu našla někoho, kdo má zkušenost tady s tou dietou ? Zajíma...

Zánět močových cest7 příspěvků

Poraďte prosím, co užívat abych se zbavila oapkujícího se zánětu močových cest. Předem moc děkuji za...

Sofie 28.09.2020
taky sjem ho brala, doporučila mě ho kamarádka. AKorát sjem krom toho brala i probiotika, které jsou...

Podpora imunity8 příspěvků

Co je dobré na podporu imunity? Chtěla bych něco také pro děti, nejlépe něco přírodního. Díky za t...

Sofie 28.09.2020
na podporu imunity jsou nejlepší laktobacily (probiotika) a vitamin C

Co dávat místo jíšky ? 5 příspěvků

Pěkný den, chtěla bych se zeptat ohledně zdravého stravování. Tím, že mám dvě děti, tak je to poměrn...

Jana 22.10.2020
Nevím jetli můžu, ale nechám ti tady odkaz, kde to všechno mají a kde se o tom i dozvíš víc www.hras...

Podpora imunity6 příspěvků

Chtěla bych pro děti nějaký přírodní doplněk stravy na podporu imunity, poradíte?

Alex včera 23:46
Já užívám bylinný sirup na podporu imunity

Doplněk stravy6 příspěvků

Poraďte jaký doplňek stravy se vám osvědčil na podporu imunity?

Lída 16.11.2020
My už celá rodina 2 měsíce bereme D a omegu od Naturevia

Homeopatika1 příspěvek

Jakou máte zkušenost s homeopatiky ?

NinaC 18.11.2020
S těmi má bohatou zkušenost mamka. S čím máš přesněji potíže ? Třeba budu umět poradit.

Posílení imunity1 příspěvek

Poraďte co je dobré na posílení imunity? Děkuji za rady.

Veronika 16.11.2020
Také teď něco takového hledám, budu ráda, když se podělíte o zkušenost co se vám osvědčilo

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:04
218 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat