Zdraví, prevence, léčba

Zdraví, prevence, léčba. Nemoci, léky, bylinky, alternativní medicína. Kde najít správného odborníka. Jak nemocem předcházet, jak se jich zbavit.

Práce z pohodlí domova2 příspěvky

Zdravím všechny maminky na MD (ale i ostatní dámy). Mám pro vás zajímavý tip, jak ušetřit. Jistě kaž...

konatovka 15.09.2021
Záleží na každém, zda do toho půjde. Já jsem dost nedůvěřivá.

Práce z pohodlí domova1 příspěvek

Zdravím všechny maminky na MD (ale i ostatní dámy). Mám pro vás zajímavý tip, jak ušetřit. Jistě kaž...

anonym 01.07.2023
Nabízím Vám možnost zapojit se do super projeku... info zde: https://www.facebook.com/groups/6604485...

Chcete být MAXIMALNĚ ZDRAVÉ na celý život110 příspěvků

Chtěla bych Vás seznámit s novou převratnou technologii... Jedná se o suspenzní gelovou technologii,...

Elisabeth. 16.04.2024
Dobrý den, pokusím se oživit diskuzi. Jaké máte zkušenosti celkově s keto? Od jaké značky jste držel...

Zná někdo dobrého dětskéhno ortopeda ?14 příspěvků

Jednou jsme navštivili ortopeda, náhodou jsem našla jeho hodnocení (www.znamylekar.cz/16978/mudr-mat...

Cilka 02.12.2018
Hele, k tomu triple blendu... Jak chutná? Někde jse četla, že není dobrý. Díky moc!

Káva s Lingzhi1 příspěvek

Vítáme všechny milovníky kávy! Nabízíme vám převratné informace o vašem oblíbeném nápoji! Většina ...

Mirka 27.04.2021
Nedala bych dopustit na brazilskou kávu, kterou mají nejlepší na uprazeno.cz. Zkoušela jsem si ji ob...

Akupunktura1 příspěvek

Má někdo dobré zkušenosti s léčbou bolesti akupunkturou ? Nejlépe v Praze *1*

Elisabeth. 25.03.2024
Má někdo zkušenost? Připínám se do diskuze

Barevné kontaktní čočky3 příspěvky

Ahoj holky, moc bych se Vás chtěla zeptat jestli náhodou nemáte zkušenosti s barevnými kontaktním...

Věrka 15.09.2023
Ano nakonec jsem k němu šla, hledala jsem ještě na internetu a měli opravdu moc pěkné recenze a jsem...

Na prevenci400 příspěvků

Na prevenci pro dospělé i děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je z přírodní a opravdu jsme p...

Kajolla 31.03.2024
Došly ji testy poštou, zcela anonymně. Ona je na vesnici, tak vím,že tohle dost řešila :D a pak si a...

Máte nadváhu a jste unavená, máte málo energie?186 příspěvků

Mám řešení neváhejte mě kontaktovat na email ludmilka.kovarova@seznam.cz dělám se zdravou výživou a ...

Ella 07.04.2024
Elektrokolo je super nápad. Jen doporučuji takové, ale jízda na něm byla snadná, i když nepojede mot...

Zdravý životní styl405 příspěvků

chtěli byste vypadat dobře,jste unavení a bez energie?Rada poradím.Kontak:martina.buckova@centrum.cz

Laura 29.02.2024
SiberAktiv je dobrý na čištění organizmu a ochranu před vnějšími vlivy. Chaga je skvělá proti infekč...

Kontaktní čočky ano nebo ne?33 příspěvků

Ahoj ženy. Celý život jsem měla oči v pořádku, ale před měsícem mě poslala moje obvodní na oční a ta...

Elisabeth. 23.03.2024
Já mám nově dioptrické brýle + mi bylo doporučeno koupit si čočky až jakmile si zvyknou na brýle. Já...

Bolest nozicek37 příspěvků

Dcera, 10 let, si v posledni dobe stezuje na bolest nohou. Nevim cim to muze byt. Je to takove divne...

Barkamarka 17.07.2023
Může to být z růstu, taky jsme to měli

Kdy podat Nurofen?21 příspěvků

Můj syn má 2,5 let a má vysoké horečky, dala jsem mu Nurofen sirup, teplota klesla po chvilce. Jenže...

Andrea 23.11.2017
No, mě přijde jako takový nejšetnější... Taky ho kupujeme a máme doma, když je třeba...

Dioptrické brýle15 příspěvků

Dobrý den, mám trochu dilema, protože každý říká něco jiného. Potřebuji akutně nové brýle. Mám brýle...

Lída 02.07.2023
Hezké obroučky mají u doktorklain.cz, mají velký výběr známých značek a za rozumnou cenu. Já tam cho...

Ekzém a tvrdá voda20 příspěvků

Řeším teď poměrně velký problém. Asi před třemi měsíci jsem se přestěhovala a v té době se mi začal ...

Tichavka 14.01.2024
Ahooj jo je to prý celkem běžné. Trpěla jsem tím také, když jsem dojížděla za partnerem. U něho byla...

Prášky na zvětšení poprsí?20 příspěvků

Máte prosím některá zkušenosti s prášky na zvětšení poprsí?

JančaL 25.03.2019
určitě je lepší si objednat za 4000 v lékarně tu pumpičku, která eliminuje bolest, mně po to velice ...

laparoskopie0 příspěvků

dobry den,chtela bych se optat na vase osobni zkusenosti s laparoskopii.jdu zanedlouho na oboustrann...

Oční optika v Brně68 příspěvků

Dobré odpoledne ženy brňačky, mohly byste mi prosím doporučit nějakou dobrou optiku? Poprvé v životě...

Janka 02.07.2023
Souhlasím. Navštěvuji doktorklain.cz, kde vyřídím všechno, změří mi zrak, nikdy nečekám, vyberu skla...

Masáže19 příspěvků

Kam a na jaký masáže v Praze?? Máte někdo něco oblíbeného?? Na slevových portálech je toho spousta a...

Hanka 30.09.2019
Doporučuju https://www.terapie-reiter.cz/. Skvělá masáž, příjemné prostředí. Výborná komunikace.

Biopron 913 příspěvků

"Zdravím, snažila jsem se zde najít nějaké informace o přípravku biopron, což by měly být probiotika...

Tichavka 21.02.2024
Já je používala dřív, ale s touhle 9 asi zkušenost nemám. Teď posledních 6 měsíců používám probitika...

Zlepšení paměti, pozornosti, koncentrace91 příspěvků

Ahoj, máte někdo zkušenost, jak se dá toto zlepšit? Náš děda prodělal mozkovou příhodu a celkově se ...

Tana 19.12.2023
Já mám skvělou zkušenost s https://www.houbicky.eu/lvi-hriva-hericium-erinaceus-120-kapsli/ je to me...

Goji - silný antioxidant z Himálaje14 příspěvků

Slyšeli jste někdy o Goji nebo jste ho už vyzkoušeli? Jaká je Vaše zkušenost? Goji označuje čínsko...

Tichavka 25.02.2024
mě třeba velice pomohlo zařadit nějaký celkový multivitamin a pak doplnovat další superpotraviny (go...

Zelené potraviny58 příspěvků

Má někdo zkušenost se zelenými potravinami? Ráda bych je vyzkoušela a tak mě zajímají vaše zkušenost...

Danka 29.01.2024
To vypadá hodně dobře, děkuju za doporučení. Už jsem o těch medicinálních houbách četla a tady ty vy...

Vaginální mykóza47 příspěvků

Zdravím holky. Máte některá zkušenosti s vaginální mykózou? Včera mi začala nepříjemné svědění, pále...

Kampilotka 24.05.2020
Koukám, že diskuze je tu nějaký ten pátek, pročítám a jdu vyzkoušet.. Snad něco pomůže i mě. Děkuji

Co na hemeroidy?28 příspěvků

Ahoj holky. Prosím, poradíte co vám pomohlo na hemeroidy? Dříve jsem s tím žádné problémy neměla, až...

Vladimír 24.10.2022
Operace ani mastičky neřeší příčinu hemeroidů (proč se vlastně tvoří) a tak se hemeroidy i po dobře ...

Podzimní nachlazení a těhotenství47 příspěvků

Ahoj holky, tak už i na mě přišlo nachlazení to pravé podzimní. V lékárně jsem mi doporučili na rýmu...

Marianka 08.12.2022
Ahoj, souhlasím :) Taky ho užívám a jsem moc spoko

diabetes1 příspěvek

Zdravím, dělám bakalářskou práci, která se diabetiky 2.typu zabývá. Chtěla bych vás moc poprosit o v...

iam112 18.11.2013
https://docs.google.com/…2PU/viewform

Inkontinence29 příspěvků

Zdravím vás, snažila jsem se zde najít diskuzi na téma inkontinence, ale bezúspěšně, takže jsem se r...

Sandriskaa 26.07.2023
Já nedám na kalhotky dopustit, jsem po porodu a uplně to nefunguje, takže je lepší se chránit než cí...

léčba atopického ekzému43 příspěvků

zdravím všechny, jaké máte zkušenosti s atopickým ekzémem? je něco co vám zaručeně pomohlo? chtěla b...

Alena 19.12.2023
Už asi 7 roku mne kozni lekar předepisuje krém dexemetason septonex ale bohužel nezabírá ekzem mám j...

Jak na alergii?28 příspěvků

Dobrý den, mám hrozné alergie a teď v létě, jak létají různé pyly a je teplo, takže se nedá pořádně ...

Tana 27.07.2022
Není vůbec zač :)

Duanwood Red Reishi7 příspěvků

Čauky, máte někdo vyzkoušený přípravek Duanwood Red Reishi? Nebo víte o něm něco? Nejlépe o jeho vli...

Jarča 24.10.2014
Skvělé zprávy, zatím chřipkám odolávám, tak uvidím, až bude větší nápor, ale po zkušenostech tomu vě...

Měření složení těla11 příspěvků

Ahoj všichni, chci začít konečně zdravěji žít a tak se chystám, protože sama moc nevím co a jak, do ...

Mirka 12.12.2018
Má tady některá z vás předsevzetí, že od nového roku sundá nějaká kila ? Budete se s tím prát samy n...

Očkování - klíšťová encefalitida16 příspěvků

Zdravím vás, mám dvě děcka:-) (5 a 7 let). Ráda bych je nechala očkovat proti klíšťové encefalitidě...

Svaťa 26.11.2015
Stále se nemůžu rozhodnout jestli jít nebo ne, ale asi půjdu, do přírody chodíme hodně.

genetické vyšetření1 příspěvek

Ahojky, poradíte mi prosím, která klinika asistované reprodukce v Brně se nejvíce zabývá genetikou? ...

Štěpánka 28.09.2014
Já mám velmi dobré zkušenosti s Repromedou v tomto směru. Ale i v jiných, nejen v tomto :) Určitě ji...

Bělení zubů122 příspěvků

ahojky, chci se zeptat jestli mi prosim nedoporucite nejakou dobrou znacku pasty, ktera by mi pomohl...

Maratonka 19.03.2024
můžu doporučit toothy sadu, máš tu násadu a gel, zapneš a je :)

Doplněk stravy280 příspěvků

Ahojky, máte některá zkušenosti s tímto doplňkem? http://www.alenkaobchod.cz/detail/powerful-worker-...

Sandriskaa 28.01.2024
Taky jsem hledala, kde sehnat Reishi v té nejlepší formě a našla jsem taky tenhle obchod, objednával...

Probiotika150 příspěvků

Ahojky chci se s vami poradit jestli pouzivate po antibiotikach nejake probiotika popripade s kterym...

Jaruškaa1 23.03.2024
atb je to určitě na místě a já je beru teda celoročně skrz imunitu i zažívání a plet, můžu doporučit...

Dobrý tip1030 příspěvků

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě ...

Danny 02.07.2023
Taky prosím požádám i tip. Jsem z Olomouce, bydlím kousek od Šantovky a hledám kvalitní oční optiku....

Vůně na polštář25 příspěvků

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo používáte vůně(spreje) na polštář? Poslední dobou mám trochu...

Denča97 28.11.2023
Doporučuju esenciální oleje. Krásně voní a mnohé z nich mají uklidňující účinky, které navodí příjem...

Atopický ekzém, vysušená pokožka55 příspěvků

Zdravím, syn má už delší dobu atopický ekzém, ke kterému se mu přidala i vysušená pokožka. Zkoušeli ...

Tichavka 24.03.2024
Souhlasím, kolagen může při boji proti atopickému ekzému trošku ulevit, protože udržuje hydrataci. :...

Bolesti hlavy82 příspěvků

Dobrý den, mám doma půlroční holčičku a už asi tři měsíce mě zhruba jednou za dva týdny přepadne hro...

Denča97 28.11.2023
Já používám esenciální oleje https://www.madokonalost.cz/bolest-hlavy/. Opravdu výborný způsob jak s...

Unava75 příspěvků

dobry den, mam posledni dobou hrozne velky pokles energie, jsem opravdu porad unavena.. nemuzu norma...

Moni 21.02.2024
ahoj zkus allegra drink, mě to uspí jak mimino a ráno můžu běžně fungovat, už jsem toho zkusila spou...

co s bolestí hlavy45 příspěvků

Ví někdo o účinném prostředku co zabírá na bolesti hlavy?

Denča97 28.11.2023
Já používám esenciální oleje https://www.madokonalost.cz/bolest-hlavy/. Je to opravdu výborný způsob...

Dyspeptická porucha metabolismu3 příspěvky

Ahoj nemáte někdo nějaký osvědčený lék na Dyspeptickou poruchu metabolismu (nadměrné tvorby plynů - ...

Tichavka 23.06.2015
Děkuji Vám holky za tip už aby něco zabralo.

Šedy zákal10 příspěvků

máte někdo osobní zkušenosti s operací šedého zákalu? Děkuji za odpověď.

Beatka 28.11.2023
Mojí mámě operovali šedý zákal v Počernicích na klinice a podle toho co mi říkala, tak nejde o dlouh...

Kurkumin a teplota po očkování1 příspěvek

Dobrý den, slyšela jsem, že kurkumin dobře funguje na snížení teploty po povinném očkování - prý se ...

Freeda115 19.07.2015
Taky momentálně řešíme, v lékárně jsme dostali dioporučení na Provakcin. Podobným dopoiručením se si...

Chladivý gel42 příspěvků

Ahoj, dlouhá léta jsme doma používali chladivou koňskou mast, když byla třeba (nějaký natažený sval ...

Lea 24.08.2021
Tento gel od Rosenpharmy znám, skvěle účinkuje na jákekoliv štípance od hmyzu.

Plastický zákrok víček a vrásek100 příspěvků

zdravím.máte někdo zkušenost s operací víček? padají mi a mám pořád unavené oči....a taky bych chtěl...

Markule 19.03.2019
Holky, poradíte mě, kde v Praze zajít do dobrého centra? Chtěla bych odstranit vrásky a budu ráda za...

přírodní léčba26 příspěvků

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké přírodní metody pomáhají na rýmu a kašel?co máte vyzkoušené...

Denča97 28.11.2023
Výborné jsou esenciální oleje. Opravdu přírodní zázrak v lahvičce. Jen si dejte pozor ať použijete o...

Kocovina23 příspěvků

Co používáte na kocovinu? je něco, co pomáhá nebo trpíte stejně jako já na druhý den...?

Liby 22.02.2024
U mě funguje polévka a pořádně se z toho vyspat :-))

Nepříjemná bolest v krku34 příspěvků

Ahoj, poradte prosim, casto se mi vraci neprijemna bolest v krku, co mi doporucuje doktorka mi uz mo...

Petra 30.06.2022
To je fakt, my doma všichni užíváme přírodní kapičky Juvenil a nebyli jsme nemocní už ani nepamatuju...

Revitanerv Strong42 příspěvků

Dobrý den, nedávno mi v lékárně doporučoval lékárník Revitanerv Strong, že je to nějaká novinka a mě...

Lucka 18.03.2021
.. holky, zkuste chlapa vyhnat jednou za týden do hospody a že tam musí zůstat alespoň tři hodiny- d...

dobré cvičení Praha12 příspěvků

Ahojte, kam chodíte vylepšovat postavu ? máte nějaký svůj oblíbený podnik? baví vás tam cvičení nebo...

Dáša 29.11.2022
Ahaa no to vypadá moc dobře, líbí se mi že je to z přírodního materiálu a vypadá to že by to mohlo p...

Vlasy53 příspěvků

Nějaké babské rady nebo přípravky na vlasy? Nejvíc mě zajímá, co dělat, pro větší objem. Nedávno jse...

Tichavka 25.02.2024
Krásný den, u kosmetiky zatím mám více oblíbenců, ale zaměřila bych se i na výživu. Fakt neuškodí ko...

pročištění organismu94 příspěvků

Zdravim, prosim o radu a zkušenosti jak pročistit, detoxikovat organismus? Brala jsem ted hodně léči...

Janka746 14.04.2024
Ahoj. Já si u nich testy nechala dělat a musím říct, že jsem na základě zjištěných výsledků hodně zm...

Vitamíny pro diabetiky9 příspěvků

Zdravím všechny diabetiky, mohl byste mi někdo poradit nějaké dobré vitamíny pro diabetiky, které už...

Zuzina 30.06.2022
O tom už jsem četla, uvažuju že bych je zkusila

Únava a ospalost60 příspěvků

Co bych mohla použít na únavu, abych vydržela čilá na nočních službách, kde se potřebuji učit. Káva ...

Katka 26.07.2023
Účinek je vcelku rychlí, řekla bych že jsem cítila více energie po 3 dnech užívání, ale je to indivi...

Hypoglykemie - Tri-Hypo16 příspěvků

Dobrý den, najde se tady někdo, kdo je diabetik a používá sprej Tri-Hypo proti hypoglykemii? Zajímal...

Petr Katrinec 20.01.2018
Tri-hypo byl jsem velmi spokojen, touto dobou jsem chtěl obědnat, ale už prý nevyrábí. Sám ho ji...

Bolesti zad25 příspěvků

Nevíte někdo o nějakém zaručeném prostředku na bolesti zad?

Karla 05.09.2023
No, jako ano... bylo to nadváhou... A je to jako logický, no... Já jsem si koupila https://www.ketod...

Vigantol - vitamín D50 příspěvků

Ahoj maminky, dáváte miminkům pravidelně kapičky Vigantol, pan doktor nám je předepsal a máme dávat ...

Krista 03.05.2021
K tomu vitamínu z woldoshop. Jak se užívá? A je to na dlouhodobé užívání?

Modřiny a pohmožděniny11 příspěvků

Nevíte někdo co vzít na dovolenou na pohmožděniny a modřiny? :-) Kluci hrozně běhaj a furt jsou potl...

Krista 03.05.2021
No a máš tipy, jaké začít užívat? Co je na to nejlepší?

Kam na gynekologii v Praze?1 příspěvek

Zdravím! Hledám novou gynekoložku v Praze a koukám po nějakých aktuálních doporučeních... Všimla jse...

Nata89 13.07.2016
Ahoj :-) naprosto tě chápu, sice jsem na gyndě na Vinohradech nikdy nebyla, ale vím, jak to tam vypa...

Vypadnutý zub. Dobrý zubař v Ostravě?6 příspěvků

Ahoj holky, stalo se mi něco hrozného, v mých 24 letech jsem při sportu přišla o zub! Moje zubařk...

Martina 23.08.2016
Jasně, má tam i fotky prací. http://zubni.implantaty.net/

Bolest nohou!!!!!42 příspěvků

Dobrý den. Již třetím rokem roznáším letáčky - takže strašně moc chodím - asi 3 -4x týdně. A bolí mě...

Eliška 29.10.2022
Nechám ti tu odkaz, kde se můžeš rovnou objednat https://brno.energyflex.cz/ skvělý přístup a opravd...

Domácí jogurty0 příspěvků

Potřebovala bych poradit, jaký jogurt s živými kulturami je nejvhodnější pro výrobu domácího jogurtu...

Tejp0 příspěvků

Dobrý den. Doporučte prosím kvalitní tejpy, které se neodlepí při zatížení.

Tejp0 příspěvků

Dobrý den. Doporučte prosím kvalitní tejpy, které se neodlepí při zatížení.

Odřeniny53 příspěvků

Téma ,,Stříbro na odřeniny". Kdo používáte a jaký?

Dáša 30.03.2023
Jarko, tak to je super, dívala jsem se a dá se využít na hodně věcí, což je praktické, protože takov...

Nový fitness projekt0 příspěvků

Ahoj, zanedlouho spouštíme nový projekt s cílem být cenově dostupnou alternativou osobního trenéra....

Padání a růst vlasů47 příspěvků

Znáte někdo tento přípravek, prosím: http://www.folixilpromuze.cz/

Simča 23.02.2024
Padání vlasů v nějakém věším měřítku mě naštěstí nepotkalo, ale chtěla jsem podpořit jejich růst a i...

Zažívání15 příspěvků

Poraďte co na zažívací potíže, snažím se jíst hodně jogurty ale pořád to není ono. Taky bych potřebo...

Terez 25.04.2021
tak jogurty úplně nevím, jestli jsou dobré na zažívání, ono totiž záleží, co přesně vás trápí, můj c...

Cvičení na doma?13 příspěvků

Ahoj, začala jsem držet dietu a do toho bych chtěla ještě hubnout pomocí cvičení. CO je nejlepší na ...

Bertička 27.10.2023
Jojo mají fitko i wellnessko https://zone4you.cz/wellness-a-bazen/ je to v Brně v Černých polích. :)...

Ucpaný nos69 příspěvků

Co je podle Vás nejlepší na ucpaný nos?

Majka 21.12.2021
Tento sirup mám u dcery vyzkoušený, je účinný, nebývá tak často nemocná

Zničené vlasy21 příspěvků

Ahoj holky, prosím o radu ohledně zničených vlasů. Myla jsem si je téměř denně, často jsem je fénova...

anastaziaa 16.12.2023
Naprosto úžasný je tenhle kondicionér s kolagenem https://www.venira.cz/venira-kondicioner-s-kolagen...

Sportovní výživa43 příspěvků

Zdravím všechny sportovce, poradí mi tu někdo, co bych měl jako začínající sportovec, do sebe cpát? ...

anastaziaa 27.11.2022
Není zač, ráda jsem poradila, my už si kupujeme jenom tohle.

Doplněk stravy51 příspěvků

Nemáte některá odzkoušený nějaký doplněk, co by mi pomohl s opakujícími se mykózami ? Pořád vyplachu...

Tana 27.01.2024
To myslíš asi trichologické vyšetření, já jsem na něm byla na https://www.clinicalhair.cz/ a moc to ...

Vaginální potíže1 příspěvek

Nemáte prosím pozitivní zkušenost s nějakým lékem či doplňkem, po kterém se mi výtok už nevrátí ?

Mmysulka 13.07.2017
Tak s vytokem problem nemivam spis kvasinky.. driv zabral krem a leky a mela jsem na pul roku klid.....

zdravá střeva21 příspěvků

V lékárně jsem objevila leták na Colonfit. Už ho někdo vyzkoušel?

Klaudie 25.11.2018
Po těžké stření chřipce jsem si objednala na www.pharmaagency.cz probiotika, která mě hodně pomohla.

Pohodlné sezení 8 příspěvků

Dobrý den, sháním na práci nějakou pohodlnou židli. Poradíte mi, s čím máte dobré zkušenosti?

Blanka 25.06.2022
Chtěla jsem, aby měl židli kvalitní a pohodlnou. Vybrala jsem herní židli Ergohuman G-Racer

Senná rýma1 příspěvek

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo má zkušenosti s kapkama Allergodil? Trpím alergií, kdy mi dot teč...

Anna 22.12.2019
Co se poradit s lékařem ? Nebo zkus si zajít do lékárny a zeptat se magistry, třeba ti něco doporučí...

Rýma30 příspěvků

Prosím nějaký účinný sprej na rýmu ?

Máša 21.12.2021
Tento sirup mě zaujal, hlavně proto, že je zcela přírodní.

Střevní potíže8 příspěvků

Co vám nejlépe účinkuje při střevních potížích ?

EvaLesa 11.02.2024
Já bych při střevních potížích určitě doporučila probiotika. To je podle mě základ pro jakékoliv pro...

čištění prvních dětských zoubků0 příspěvků

jak jste svým nejmenším láskám čistili první zoubky? Nebo kdy začít s jejích umýváním?

Dieta21 příspěvků

Ahoj, mohla bych poprosit o nějakou inspiraci, jak zhodit alespoň 10 kilo ? Chtěla bych se sebou do ...

Dana 26.12.2022
Já jsem hodně polévková, ty jsem si hodně kupovala a chleba mají skvělý.

Prosím Vás pěkně o vyplnění krátkého dotazníku o zdravé výživě0 příspěvků

Krásný den, Aktuálně v rámci VŠ výzkumu s kolegy řešíme, o jaké informace a témata z oblasti zdrávé...

Problémy s nadváhou6 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli se vyplatí zaplatit si nějakého výživového poradce, který by mi s...

Dana 26.12.2022
Všechny co jsem zatím vyzkoušela byly super.

Bolesti, běh7 příspěvků

Ahoj, uz me nejaky cas pobolivaji kolena pri behani, zazil to nekdo? Co pomuze? Dekuji

anastaziaa 29.10.2022
Hmm to podle popisu vypadá fakt dobře. Díky za doporučení vyzkouším.

Alergie na lepek1 příspěvek

Co všechno jste zařadili do jídelníčku v případě bezlepkové diety ? Nějaké tipy pro zpestření ?

Lenka 25.09.2018
no .. já hlavně vystřihla pečivo, které jsem tak milovala a na snídaně zařadila rýžové kaše, které m...

Bakopa - pozitivní účinky na zdraví0 příspěvků

Zdravím, četla jsem v jednom článku na http://vsestihnu.cz/media/bakopa-bylina-jako-lek/ , že bakopa...

kapky do nosu12 příspěvků

Které kapky do nosu se prosím dělají s tím dětským kapátkem ?

Kamila 24.08.2021
Tu neznám, ale až bude potřeba určitě ji koupím.

Zpevnění nehtů1 příspěvek

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nemáte zkušenost s tím, když mám nehty jako papírky ? Přitom jsem...

Denča97 28.11.2023
Vyzkoušejte esenciální olej citronový. https://www.madokonalost.cz/lemon-sillage-esencialni-olej-10m...

operace53 příspěvků

Ahoj čeká mě operace kolene, tak se chci zeptat jestli jste to někdo podstoupil jak je je to s hojen...

Klára 24.08.2023
No dá se říct něco na ten způsob, akorát je to prostě dlouhá nudle, kterou můžete natvarovat dle seb...

Brusinky a záněty močáku3 příspěvky

Holky, zabírají Vám brusinky na zánět močáku?

Lucie 25.09.2019
Mě jo, vždy když už cítím, že se něco rozjíždí tak hned si beru mega brusinky a obvykle se mi povede...

Vitamíny v těhotensví4 příspěvky

Jaké mi doporučíte brát vitamíny v těhotenství? Na trhu je jich tolik, ale chtěla bych koupit spíše ...

Eliška 30.03.2020
A zabiraji? Planuji si je vzit uz do porodnice, tak snad to tam sestram nebude vadit, chci kojit a u...

Zkušenosti s Chiashake10 příspěvků

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s Chiashake koktejly? Já ho teď piju a chuť s mlékem je super. Pili...

Kateřina 29.11.2021
Holky, všechny tu nejvíce zmiňujete Ketodiet, jaký ten balíček je podle vás nejlepší? zkoušeli jste ...

Problém se spánkem16 příspěvků

Zdravím, máte prosím zkušenost s nějakým lékem na lepší spaní? Co mi doporučíte?

Denča97 28.11.2023
Vyzkoušejte místo bylinek esenciální oleje. Jsou 100% přírodní, ale o hodně silnější. https://www.ma...

Vitamin D11 příspěvků

Ahoj holky, mám dotaz, máte nějaké zkušenosti s podáváním doplňků stravy? Konkrétně s vitaminem D?

Judita 23.12.2021
Potřebuji zvýšenou dávku a Naturevia má 2000 jednotek v jediné tabletě – to je bomba

Neklid a nespavost19 příspěvků

Zdravím, máte zkušenost s lékem Persen? Známá mi ho doporučila na neklid a nespavost.

Maratonka 12.02.2024
ahoj já jsem už dlouho spokojená s melatininem allegra rapid, dám si ho než jdu lehnout a pak po něm...

Menopauza2 příspěvky

Ahoj, snad se nebudu ptát hloupě, ale jsou nějaké doplňky, které se berou v období menopauzy nebo po...

Denča97 28.11.2023
Dobrý den, doporučuju tento esenciální olej https://www.madokonalost.cz/patchouli-sillage-esencialni...

Nasivin sensitive4 příspěvky

Zdravím, zkoušeli jste už od www.nasivin.cz jejich sprej Sensitive? Měl by být šetrnější k nosní sli...

Romana 04.12.2019
nasivin použivame taky. je to jediny sprej do nosu, který nám zabere

Probiotika3 příspěvky

Zdravím, doporučíte mi kvalitní probiotika prosím?

jitusak23 21.10.2019
Moc díky, mrknu na ně a určitě vyberu. Líbí se mi ty cucací, myslím, že malej bude nadšenej :)

Menopauza a jak na ni3 příspěvky

Ženy, co vy a menopauza. Jak překonat nepříjemné projevy?

Denča97 28.11.2023
Dobrý den, doporučuju vyzkoušet esenciální olej https://www.madokonalost.cz/patchouli-sillage-esenci...

Nedostatek vitamínu D7 příspěvků

Zdravím všechny, doporučíte mi vitamín D v tabletkách? Nevím, který vybrat, děkuji.

Alice 23.12.2021
My jsme spokojeni s https://www.naturevia.cz/?s=VITAMIN+D3-EFEKT+400+IU+KAPKY&post_type=product Jedn...

Úzkost a strach4 příspěvky

Dobrý den, mám teď nějakou dobu stavy úzkosti a strachu. Nemáte prosím podobnou zkušenost? Co s tím?

Denča97 28.11.2023
Dobrý den, můžete vyzkoušet esenciální olej https://www.madokonalost.cz/bergamot-sillage-esencialni...

Co na zvýšenou hladinu cholesterolu?0 příspěvků

Zdravím, dneska mi vyšel zvýšený cholesterol při odběrech, mám nasadit dietu. Říkala jsem si, že by ...

Probiotika1 příspěvek

S jakými probiotiky jste spokojení? Nasadily mi antibiotika, tak přemýšlím, že si pořídím i probioti...

sara23 12.11.2019
Zdravím, nechám si vždy poradit v lékárně. Antibiotika tělo hodně zhuntují a střeva obzvášť, určitě ...

Železa8 příspěvků

Pěkný den, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s užíváním železa ? Beru ho už asi 14 dní a má...

Vendy 05.04.2020
Jak se to řeší třeba u lidí, co musí železo brát kvůli chudokrevnosti ? To mají ty problémy potom po...

Odřený nos od rýmy8 příspěvků

Ahoj, chci se zeptat jestli tu taky někdo trpí při rýmě na odřený nos ? :( Hrozně mě to štve, protož...

Miriam 29.06.2021
Tak tento nápad je výborný, aromalampa provoní celý pokoj a dobře se dýchá.

VIGANTOL2 příspěvky

Milé dámy, mám dotaz. Má některá z vás s Vigantolem zkušenosti? Jedna moje kamarádka ho celkem kriti...

Lucka 25.11.2019
Kde bych sehnala více info, nevíte? Nechce se mi chodit za panem doktorem a vyptávat se ho, je mi to...

Vigantol v dospělém věku2 příspěvky

Ahoj holky, jak je to s podáváním Vigantolu ve vyšším věku. Je to k něčemu dobré? Nebo zbytečnost?

Monika 25.11.2019
Ano, ano mám to stejně. Taky jako prevenci proti křivici :)

Bolesti kloubů10 příspěvků

Prosím pěkně, myslíte, že ty doplňky na bolesti kloubů pomáhají ?

Denča97 28.11.2023
Dobrý den, doporučuju vyzkoušet esenciální oleje. Nakapete pár kapek do běžného krému a potíráte jím...

Prodietix0 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli bych tu našla někoho, kdo má zkušenost tady s tou dietou ? Zajíma...

Zánět močových cest7 příspěvků

Poraďte prosím, co užívat abych se zbavila oapkujícího se zánětu močových cest. Předem moc děkuji za...

Sofie 28.09.2020
taky sjem ho brala, doporučila mě ho kamarádka. AKorát sjem krom toho brala i probiotika, které jsou...

Podpora imunity29 příspěvků

Co je dobré na podporu imunity? Chtěla bych něco také pro děti, nejlépe něco přírodního. Díky za t...

anastaziaa 10.11.2023
Já chodím do https://www.caraplasma.cz/ mají více odběrových center tak na to koukni. Jsou moc fajn,...

Co dávat místo jíšky ? 5 příspěvků

Pěkný den, chtěla bych se zeptat ohledně zdravého stravování. Tím, že mám dvě děti, tak je to poměrn...

Jana 22.10.2020
Nevím jetli můžu, ale nechám ti tady odkaz, kde to všechno mají a kde se o tom i dozvíš víc www.hras...

Podpora imunity30 příspěvků

Chtěla bych pro děti nějaký přírodní doplněk stravy na podporu imunity, poradíte?

Laura 16.04.2024
Dětem dávám Vibovit a snažím se, aby mi jedly čerstvé ovoce a zeleninu, řekla bych, že se to celkem ...

Doplněk stravy25 příspěvků

Poraďte jaký doplňek stravy se vám osvědčil na podporu imunity?

Laura 03.04.2024
Na imunitní systém dobře zabírají bylinky jako rakytník, zázvor nebo černý rybíz, taky je důležité d...

Homeopatika4 příspěvky

Jakou máte zkušenost s homeopatiky ?

Kristýna 01.02.2021
Vyhledej si na gigalékárna tady tohle a to je ono Schüsslerovy soli

Posílení imunity26 příspěvků

Poraďte co je dobré na posílení imunity? Děkuji za rady.

Jaruškaa1 30.04.2023
Mně moc pomáhá Mega detox od Movitenergy. Obsahuje ostropestřec a kurkumin. Pomáhá s detoxikací a je...

Detox19 příspěvků

Co používáte pro detox celého organismu a zároveň i něco na regeneraci ?

Eliška 30.04.2023
A za jak dlouho vám to pomohlo cítít se lépe? Já jsem teď hodně unavená tak doufám že to pomůže i s ...

Vitamíny26 příspěvků

Ahoj, ráda bych se tu poradila ohledně vitamínu. Myslíte, že je jedno které člověk užívá nebo jsou p...

Dominika 02.11.2023
No, pokud tě netrápí nic konkrétního, tak bych brala vitamíny, které podpoří zdraví celkově. Třeba t...

Inkontinence7 příspěvků

Poradíte nějaké diskrétní vložky na únik moči?

Saša 26.04.2021
Aha tak fajn, děkuju za odpověď, vyzkouším ji teda.

Potíže s karpály3 příspěvky

Dobrý den, našla bych tu někoho, kdo má nebo měl potíže s karpály ? Jak jste tuto situaci řešili a ...

Sandra 22.04.2021
Aha tak vyzkoušej tady tu co mám já https://darzprirody.cz/bylinne-masti/460-cart-bioinformacni-mast...

Problémy s únikem moči11 příspěvků

Kdo to zná, prosím o sdílení zkušeností jak s tím fungujete, jaké inkontinenční pomůcky používáte?

Monika 31.05.2021
Každý den nosím urologické vložky, už jsem si na to zvykla

Proteinová sváča9 příspěvků

Holkyy, našla bych tu někoho, kdo se řídí tabulkami a byl mi schopný doporučit nějakou sváču , která...

Magda 26.02.2023
Ano, je to super, protože potom zhubneš lépe.

Trápí mě únik moči2 příspěvky

Ahoj, podělte se o zkušenosti, co vám pomáhá, jak s tím fungujete...Předem díky za zapojení.

Dianadia 25.02.2021
Já si kupuju urologické vložky tady http://care4you.cz/ mají kvalitní inkontinenční pomůcky pro všec...

Káva13 příspěvků

Zajímalo by mě kolik šálků kávy je podle vás v pořádku za den vypít ? Je fakt, že piji kvalitní kávu...

Denisavaa 24.11.2023
NinaC podle mě ano, piji 3 kavičky denně.

Podpora imunity2 příspěvky

Co byste teď poradili za doplněk stravy na podporu imunity? Co se vám osvědčilo? Díky za odpovědi

Lída 15.04.2021
Taky teď bereme s manželem obojí

Syndrom karpálního tunelu3 příspěvky

Kdo s tím máte taky potíže, prosím poraďte, co vám pomáhá?

anastaziaa 28.04.2021
Věřím, že jo, mně se potom co jsem jí začala používat hodně ulevilo.

Hořčík a stres2 příspěvky

Pomáhá vám někomu hořčík, slyšela jsem, že je to dobré na stres, máte někdo zkušenost, případně v ja...

Jaruškaa1 22.04.2021
Aha tak to jsem ráda, že to fakt pomáhá. Za jak dlouho se ti asi tak ulevilo?

Magnésium 9 příspěvků

Zdravím, zajímalo by mě, kdo užíváte doplňky stravy s magnésiem/hořčíkem jestli vám to pomohlo s bol...

Ella 28.06.2023
Ahoj, k tomu hořčíku.... Berete ho celoročně nebo si dáváte pauzu nějak? Magnezium je ještě na co pr...

Ostropestřec2 příspěvky

Ahoj, chtěla bych se zeptat v jakých případech jste začaly užívat ostropestřec ?

Terka 01.06.2021
Jestli můžu doporučit, tak kdo má velmi kvalitní složení, tak je naturevia www.naturevia.cz/e-shop/t...

Domácí cvičení14 příspěvků

Ahoj cvičíte někdo doma?Chtěla bych začít,ale nevím co si přesně koupit.Ráda bych cvičila na nějakém...

Leňule13 27.03.2024
Já jsem bohužel dál od Brna, ale děkuji Vám za radu, toho trenéra si vezmu určitě, přemýšlela jsem n...

Dieta8 příspěvků

Holky při brouzdání po internetu jsem narazila na několik možností, jak rychle hubnout. Chtěla bych ...

Dana 26.12.2022
Mě chutnalo vše, já mám ráda všechno.

Nemůžu spát 17 příspěvků

Kdo máte taky problémy s usínáním a probouzením během noci prosím poraďte co vám s tím pomáhá. Už js...

anastaziaa 29.02.2024
Mně pomohlo užívání https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-120-kapsli/ cítím se o hodně lí...

Filtr pitné vody10 příspěvků

Zdravím, kdo máte doma filtr na pitnou vodu, podělte se prosím o tipy a zkušenosti. Předem děkuju :)...

Dianadia 28.05.2021
Tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila.

Podpora imunity 4 příspěvky

Ahoj, co byste doporučili na podporu imunity? Co užíváte a osvědčilo se vám?

Pavla5 29.02.2024
Poradíte něco s čistě přírodním složením? Máte někdo zkušenost s medicinálními houbami?

Aromaterapie24 příspěvků

Ahoj, kdo máte zkušenost s aromaterapií, poradíte od jakého výrobce je nejlepší kupovat éterické ole...

Denča97 28.11.2023
Moc doporučuju snad všude kde chodím esenciální oleje od MáDokonalost https://www.madokonalost.cz/es...

Něco na dodání energie11 příspěvků

Poraďte prosím něco na rychlé dodání energie. Poslední dobou s tím docela bojuju, hlavně v práci. Dí...

Tana 03.03.2024
Já užívám https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-120-kapsli/ je to medicinální houba v bio...

Epilepsie a ŘP0 příspěvků

Ahoj. Zajímá mě, kdo je na tom stejně jako já. Mám epileptické záchvaty pouze v noci. Předtím se pro...

Kolagen7 příspěvků

Jakou zkušenost máte s užíváním kolagenu ? Poznali jste to po nějaké době užívání třeba na vlasech ?...

Patricie 19.12.2023
Ahoj, používám doplněk stravy Wecare Beauty s kolagenními peptidy a dalšími látkami pro lepší elasti...

Cyklistické oblečení1 příspěvek

Kde mají pěkný výběr cyklistického oblečení ?

Lenka 12.06.2021
Hodně toho mám z cyklomanie a jsem s tím jejich oblečení spokojená :). Hlavně dresy mají moc pěkné.

Únik moči3 příspěvky

Ahoj všem, je mi 60+ a trápi mě častý únik moči, začala jsem se kvůli tomu vyhýbat společnosti ale n...

anastaziaa 31.05.2021
Toho se bát nemusíš, opravdu jsou diskrétní, není nic cítit a vše je tenoučké takže ani vidět.

Čím ošetřit poraněnou kůži ?8 příspěvků

Nemáte zkušenost s nějakým přípravkem, co je určený na domácí ošetření poranění kůže a aspoň trošku ...

Kikina 23.10.2023
Tak jsem ji zkusila a vážně účinkuje skvěle, všechno se rychle zacelí a hojí bez problému, díky za s...

Očista organismu7 příspěvků

Jakým způsobem děláte očistu neboli detox těla/organismu ?

Tana 18.03.2024
Já užívám od Houbicky.eu Reishi, moc to doporučuju, je to přírodní zázrak a tady ji mají v té nejlep...

Problém s usínáním 7 příspěvků

Mám poslední dobou velký problém usnout, hledala jsem nějaké přírodní řešení a našla jsem bylinné ka...

Emma 30.11.2022
Jojo, já se teda připojím :) Ten sleepgreen je jediný doplněk, který mi pomohl s mými problémy se sp...

Únik moči3 příspěvky

Jak prosím řešíte únik moči, jaké pomůcky vám vyhovují a neobtěžují vás?

anastaziaa 30.06.2021
Děkuju za radu, co od nich používáš?

Přírodní doplněk stravy1 příspěvek

Chtěla bych zkusit čistě přírodní doplněk na podporu imunity, četla jsem že je to pro tělo nejlepší,...

Kajka 30.04.2023
Já bych zase chtěla zkusit nějaký detox s přírodním složením, který nebude nijak zatěžující. Ozvěte ...

Únik moči 12 příspěvků

Máte někdo zkušenost s pomůckami odtud https://www.care4you.cz/?

Monika 30.08.2021
Já si kupuju v drogérce vložky Bella control lady a jsem s nima fakt spokojená

Suchá pokožka12 příspěvků

Nemáte někdo zkušenost s touhle kosmetikou https://www.care4you.cz/qx42/kosmetika-seni-care na sucho...

Danka 26.07.2023
Olejíček tento https://www.milujubio.cz/urtekram-telovy-olej-jemny-zazvor-100-ml-bio, Utrekram je bi...

Otíkání nohou 4 příspěvky

Při cestování mi hrozně otíkají nohy, mám s tím problém hlavně na dovolených, pomáhá vám s tím něco?...

Mnada 29.07.2021
Za málo, ráda jsem pomohla ;)

Přírodní repelent 4 příspěvky

Doporučíte přírodní repelent vhodný pro děti?

Dianadia 29.07.2021
Není vůbec zač, hlavně že jste spokojení, já na něj už nedám dopustit, chce to jen přes den opakovan...

Opruzeniny 4 příspěvky

Ahoj, taky se vám to někomu dělá? Mně hlavně v létě, co vám na to nejlíp pomáhá?

Tana 05.07.2021
Ráda jsem poradila, snad vám taky pomůže

Suchá šupinatá kůže 8 příspěvků

Doporučte prosím nějakou volně prodejnou mastičku, co se vám osvědčila, děkuju.

Dianadia 01.09.2023
Hodně dobrý je šampon AbiCare od Repolar. Je přímo na suchou a svědící pokožku hlavy a lupy. Mně jak...

Letní opruzeniny 11 příspěvků

Taky s tím míváte problémy? Já hlavně v podpaží a tříslech, co vám pomáhá?

Šárka 03.09.2021
Mně se osvědčil i na suchou kůži, teď jsem si tím mazala i spálený krk

Zácpa0 příspěvků

Pomáhá vám na zácpu něco přírodního? Nechci být závislá na projímadlech, díky.

Probiotika0 příspěvků

Doporučíte kvalitní probiotika? V lékárně mi vždycky cpou nějaký jejich a úplně tomu nevěřím.

Močové cesty 5 příspěvků

Nemáte tip na něco co dokáže rozehnat zánět močových cest ještě v počátku abych nemusela pokaždý sko...

Staňka 12.07.2023
Měla jsem to podobně, ale začala jsem brát alespoň kapičky právě jako prevenci a musím zaťukat, že o...

Inkontineční pomůcky0 příspěvků

Máte někdo zkušenost inkontinenčníma pomůckama seni viz https://www.care4you.cz/ ?

Filtr do sprchy0 příspěvků

Nemáte někdo filtr do sprchy viz https://www.dionela.cz/sprchove-filtry/filtry/c-81 ? Říkala jsem si...

Filtr6 příspěvků

Chceme si koupit filtr na pitnou vodu, ale moc se v tom nevyznám. Dívala jsem na českou firmu Dionel...

Mnada 03.09.2021
Tak hlavně že jste vybrali, určitě budete spokojení

Šetrná desinfekce6 příspěvků

Co používáte na desinfekci drobných ranek? Chtěla bych něco co nebude děti moc štípat a bude šetrné ...

anastaziaa 23.10.2023
Já si moc chválím tuhle pryskyřicovou mast https://www.lekarna.cz/repolar-abilar-10-pryskyricova-mas...

Únik moči 3 příspěvky

Kdo s tím máte taky problém, podělte se prosím o zkušenosti s pomůckama, které se vám osvědčily a ob...

Soňa 31.08.2021
Díky za tip, mají fakt dobrý výběr

Přírodní doplňky stravy 4 příspěvky

Ahoj podělte se prosím o tipy na kvalitní a přírodní doplňky stravy. Děkuju

Helča 27.11.2022
Ano, na imunitu pokud jde o čisté kolostrum a nebo pak mají ještě kolostrum v kombinaci třeba s vita...

Darování vajíček5 příspěvků

Ahoj, přemýšlím o tom, že bych šla darovat vajíčka, ale zajímalo by mě jestli tam jsou nějaká rizika...

anastaziaa 22.08.2023
Kontaktuješ vybranou kliniku, domluvíš si konzultaci, následně proběhne vyšetření, pokud je pak vše ...

Inkontinenční pomůcky 2 příspěvky

Ahoj, co se vám osvědčilo za pomůcky abyste nemuseli být mezi lidma nervózní? Objednáváte někdo odtu...

Tereza 24.03.2022
Vyzkoušela jsem víc inkontinenčních pomůcek, ale spokojená jsem až s plenkami nappy. Jsou pohodlné,...

Zácpa4 příspěvky

Ahoj, poradíte nějaké šetrné řešení zácpy? Nechci být závislá jenom na projímadle.

Sabča 01.10.2021
Není zač, hlavně aby ti to pomohlo ;)

Inkontinence19 příspěvků

Měla bych dotaz, naše babi trpí slabou ikontinencí. Potřebuju nakoupit nějaké pomůcky. Hledali jsme ...

Denisa 24.04.2022
Mám je taky vyzkoušené. Po porodu jsem trpěla inkontinencí a potřebovala jsem něco s vyšší absorpcí ...

Problém s lupy a mastnými vlasy 2 příspěvky

Ahoj, dělají se mi lupy a hodně rychle mastí vlasy. Zkoušela jsem měnit šampony ale nic mi nepomáhá,...

anastaziaa 26.10.2023
Já se dlouho trápila s lupy a hrozným svěděním hlavy, zkusila jsem toho hodně, ale pomohl mi teprve ...

Doplňky s přírodním složením11 příspěvků

Zdravím, zajímalo by mě jestli máte zkušenost s doplňky, co mají přírodní složení ? Popřípadě budu r...

Marika 31.01.2023
To vypadá podle popisu dobře, určitě ho vyzkouším děkuju za doporučení :-)

Doplňky stravy22 příspěvků

Co pravidelně užíváte za doplňky stravy? Předem díky za reakce

Eliška 30.11.2022
No, holky, paráda :) Musím ho zkusit. Koukala jsem se na topvet, když od nich objednám, za jak dlouh...

Nespavost 8 příspěvků

Mám velký problém v noci usnout, nějak nedokážu vůbec vypnout. Nechci začít brát prášky na spaní ale...

Denča97 28.11.2023
Dobrý den, vyzkoušejte před spánkem aromaterapii. Do aromalampy nakapejte pár kapek kvalitního esenc...

Probiotika 0 příspěvků

Jaká probiotika užíváte? Co se vám osvědčilo?

Hořčík5 příspěvků

Jaký způsob doplnění hořčíku se vám nejvíc osvědčil? Poradíte doplněk, který se opravdu dobře vstřeb...

anastaziaa 01.12.2021
Od VitasLife si taky kupuju hořčík, osvědčil se mi

Přírodní doplňky stravy 7 příspěvků

Jaké si kupujete doplňky stravy? Chtěla bych něco přírodního na podporu imunity a celkově na dodání ...

Hanka 30.07.2022
Na dodání energie respektive na potíže s ospalostí je dobrý tady ten bylinný doplněk https://www.top...

Suchá pokožka20 příspěvků

Co se vám osvědčilo na hodně suchou pokožku? Poradíte? Děkuju.

Sára 26.02.2023
Ahoj, přesně tento používám taky, a taky ho beru z notino.cz :D je asi hodně oblíbený

Únik moči10 příspěvků

Kdo s tím máte taky problém, podělte se prosím o zkušenosti s pomůckama, které se vám osvědčily a va...

Denisa 24.04.2022
Mám zkušenost tady s těmi kalhotkami a s těma si myslím, že by to šlo https://www.levnepleny.cz/inko...

Filtr na vodu8 příspěvků

Máte někdo filtr na pitnou vodu? Koukala jsem na nabídku firmy Dionela a zaujalo mě že je to česká f...

Nikola 02.12.2021
Za málo, hlavně abys byla spokojená ;)

Stres5 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se poradit. V poslední době mám problémy se zvládáním stresu a je toho na mě docel...

Lenka 08.04.2024
Mně pomohlo dechový cvičení a kapsle Happy speed od Pangaminu, cítím se po nich víc uvolněně. Jsou v...

Únik moči 6 příspěvků

Ahoj, trápí mě častý únik moči, začala jsem se kvůli tomu vyhýbat společnosti ale nechci tím být tol...

Adriana 28.03.2022
Já mám vyzkoušené tady tyto a s těmi jsem byla moc spokojená, když mě trápily tady ty problémy https...

Únik moči 7 příspěvků

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, jak s tím bez omezení fungovat. Děkuji

Mirka 05.04.2022
Zatím ne, ale dívala jsem se na levneplenky.cz kde je mají a vzala jsem je na zkoušku babičce, tak p...

Doplňky stravy14 příspěvků

Co teď užíváte za doplňky stravy? Sdílejte prosím zkušenosti co se vám osvědčilo. Děkuju :)

Eliška 29.09.2023
Ahoj, loni mi děti přinesl domů nějakého bacila, kterým jsme se postupně nakazili všichni a rodinu t...

Bolesti hlavy 7 příspěvků

Ahoj, často mě bolí hlava, byla jsem i na neurologii ale všechno je v pořádku, nevím jestli jsem jen...

Alexa 04.12.2022
Brala jsem ho napřed preventivně a teď, když se cítím dobře a sem tam mě přepadne bolest hlavy, tak ...

Stres a únava 10 příspěvků

Co byste doporučili na úvanu a proti stresu?

Karin 02.11.2022
No a jak se ten doplňěk užívá? Je to na preventivní užívání nebo při obtížích?

Imunita8 příspěvků

Co pravidelně užíváte za doplňky stravy na podporu imunity? Sdílejete zkušenosti, díky :)

Lenana 26.04.2023
Já kupuju ty Kouzelné kapky co tam mají, ty se mi osvědčily.

Podpora imunity 8 příspěvků

Co se vám osvědčilo na podporu imunity, poraďte :)

Simonka 09.11.2022
V tom s tebou souhlasím, taky když můžu, tak hledám něco šetrného jako například kravské kolostrum c...

Co na citlivou pokožku 10 příspěvků

Poraďte čím mažete podrážděnou až šupinatou pokožku, moc díky.

Pavla 25.10.2022
Taky mám hodně suchou pokožku a na hydrataci používám krém s ghíčkem a to mi pomáhá. Přes noc mám po...

Filtr na pitnou vodu0 příspěvků

Chceme si koupit filtr na pitnou vodu, ale moc se v tom nevyznám. Dívala jsem na českou firmu https:...

Inkontinence 3 příspěvky

Prosím sdílejte zkušenosti co se vám osvědčilo za pomůcky apod. Děkuju za odpovědi.

Markéta 05.04.2022
Jsem ráda, že nejsem jediná, kterou po porodu trápí tady ty problémy :( jsem z toho docela na prášky...

Lupy a mastné vlasy8 příspěvků

Byl jste někdo na Clinical Hair & Health? Mám problém s lupy a mastnými vlasy, už hodně dlouho a už ...

Alizee 30.08.2023
Ano, udělají ti trichologické vyšetření aby zjisitli příčinu problému a díky tomu to můžou efektivně...

Kvalitní clipy2 příspěvky

Sháním kvalitní clipy k prodloužení vlasů. Tip prosím?

Tanja 25.01.2022
Děkuji za doporučení, našla jsem si, že mají pobočku v Brně, zajdu se podívat přímo tam.

Podpora imunity 13 příspěvků

Co se vám osvědčilo na podporu imunity, poraďte něco co se vám osvědčilo :)

Bety-tyna 26.05.2023
Já kupuju bylinkový sirup na podporu imunity od Alta Herba, má kvalitní přírodní složení a chutná mo...

Podrážděná pokožka4 příspěvky

Co vám pomáhá na podrážděnou pokožku? Čím mažete? Předem děkuju za rady.

miška4 03.02.2022
Není zač, dej vědět jak ti vyhovuje

Užívání cbd kapek0 příspěvků

Dobrý den, jsou tu uživatelé cbd kapek ? Zajímal by mě jejich účinek a jestli mi zrovna toto pomůže ...

Silná inkontinence6 příspěvků

Ahoj holky, prosím vás, měly jste po porodu taky silnější inkontinenci ? Jsem z toho docela nervózní...

Evina 26.04.2022
Jsou prodyšné, což poznáš už na omak, že jsou jemné a tenké. Nesmrdí a neobsahují nic, co by dítěti ...

Šetrné bělení zubů4 příspěvky

Poradíte nějaký šetrný způsob bělení zubů? Děkuju

Katka 27.07.2023
Je to gelík https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-stomatologicky-belici-system-pap-80ml, používám p...

Lupy9 příspěvků

Mám už dlouho problém s lupy a nic mi nepomáhá. Našla jsem Clinical Hair & Health nemáte s touhle kl...

Martinak 26.07.2023
Koupila jsem si od nich Komplexní péči proti lupům. Ano pomohlo to, hlavně opravdu i to foukání. Kou...

Pitná voda8 příspěvků

Ahoj máte někdo průtokový filtr na pitnou vodu? Koukala jsem na nabídku firmy Dionela a zaujalo mě, ...

miška4 30.04.2022
Není zač, tak dobře vyberte ;)

Modré světlo 3 příspěvky

Nemáte zkušenost s tím jestli pomáhají ty brýle proti modrému světlu ? Četla jsem zajímavý článek, ...

Pavlína 15.05.2022
Objednávala jsem si je z luxbryle.cz :)

Problém s lupy 10 příspěvků

Dělají se mi pořád hodně lupy ve vlasech, zkoušela jsem měnit šampony ale nic mi nepomáhá, co byste ...

Kiska 25.08.2023
No já koukala tady na to https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetreni/ hodně mě to zaujalo po...

Chlór a ekzém 1 příspěvek

Nemáte někdo ve sprše filtr na filtraci chlórované vody? Bylo mi doporučeno se chlóru vyhýbat, uvažu...

Teryss 10.06.2022
Vím že je na pití, ale o sprchovacím čtu prvně :-)

Zdravé vaření2 příspěvky

Zajímalo by mě jestli někdo máte doma filtr na pitnou vodu, takový ten napojený na kohoutek aby se d...

Teryss 27.05.2022
Máme doma, jen ti teď nebudu schopná říct značku, z hlavy takhle nevím. ALe voda je lahodnější, je t...

Epilepsie0 příspěvků

Ahoj,mám jeden odtaz. Deset let trpím epi. a nyní se mi zdá, že mi záchvaty mizí, mám je o cca 30% m...

Keto dieta12 příspěvků

Ahooj, zkoušel někdo z vás nějakou tu keto dietu??

Maruška 23.05.2023
Já na ní začínala a jsem za to velmi ráda. Hezky mě pomohla dosáhnout vytoužené váhy, naučila jsem s...

ketodiet10 příspěvků

Ahojky, co říkáte na diety z ketodiet.cz?? Narazila jsem a ní a docela mě zaujala.. máte někdo osobn...

Andrea D 21.03.2024
Já jsem zkoušela ketofit a díky němu jsem taky zhubla 14 kg. Nemohla jsem se pohnout z místa předtím...

Problém s erekcí 9 příspěvků

Máte nějaké rady co by mohlo manželovi pomoct?

Ali 31.08.2022
My máme tuhle hru https://e-kondomy.cz/eroticka-hra-rozkos a je to suprový :)

Filtrace vody doma 6 příspěvků

Máte někdo filtr na vodu, který se připojuje přímo ke kohoutku? Jak jste s tím spokojení a kde jste ...

Jaruškaa1 10.07.2022
Není zač, taky se nám právě líbílo že je to česká výroba

Operace horních víček - Praha0 příspěvků

Ženy, kde jste prosím byli operaci horních víček - pouze Praha. Kde jste byli opravdu spokojené? D...

Bylinky pro lepší spánek12 příspěvků

Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli nemáte vyzkoušené bylinky, které mají vliv na spánek?

Kopretina 22.09.2023
Jo pardon, jsem to nenapsala jedná se o tuhle čoko https://www.funkcnicokolada.cz/p/relax-mlecna-cok...

Edita0 příspěvků

Dobrý večer, nemáte někdo vyzkoušený doplňkem stravy allegra DRINK? Měl by fungovat na zlepšení nála...

Únava15 příspěvků

Jak bojujete s únavou? Nejsem žádný kávomil a na chuť kávě jsem prostě nepřišla, tak budu ráda za ně...

paNela 31.03.2023
Já to mám vždycky po zimě, pomůže prostě nějako nakopnout imunitu.

Dieta4 příspěvky

Ahoooojky. Holky podařilo se vám díky nějaké dietě zhubnout? Hledám něco dobrého a opravdu účinného?...

MartaJane 25.08.2022
Tak super,, moc díky za tip, ráda tu ketodiet vyzkouším :-)

PŮJČKY DO 24 HODIN.0 příspěvků

PŮJČKY DO 24 HODIN. Půjčky do 24 hodin po celé ČR. Měli jsme pro Vás nejnovější nabídky půjček, nab...

Doplňky stravy od Woykoff4 příspěvky

Dobrý večer, čatla jsem dobré reference na doplňky stravy od Woykoff - nemáte někdo se značkou zkuše...

Dankovka 23.09.2022
Děkuji za komentáře a vaše zkušenosti. Určitě jejich doplňky vyzkouším.

Co na imunitu14 příspěvků

Co by jste mi doporučily na imunitu? Chtěla bych nejlépe něco s přírodním složením.

Edita 09.11.2023
Doplňky stravy se taky snažím vybírat hlavně na přírodní bázi, protože chemie do sebe dáváme dost, t...

Doplňky stravy od Woykoff7 příspěvků

Dobrý večer, neznáte někdo doplňky stravy od značky Woykoff? Kupujete od nich doplňky stravy?

Marika 31.01.2023
To se mi právě taky líbílo, že podporuje i imunitu, zrak a má spoustu dalších pozitivních účinků na ...

Kolagen3 příspěvky

Dobrý den, přemýšlím o koupi kolagenu a chtěla bych už investovat do nějakého lepšího, aby fakt fung...

Havlikova_M 28.10.2022
Holky, jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila. Taky Orcacollagen zkusím - když jsem si porovnáv...

Sprej do uší12 příspěvků

Dobrý den, mám naslouchátko a paní doktorka mi doporučila používat nějaký sprej do uší - poradíte ja...

Sinda 27.01.2023
Ano, uši je rozhodně potřeba chránit. Záněty jsou velmi nepřijemné, na čištění hodně zálěží a vaxol ...

Hubnutí5 příspěvků

Čauky.. ráda bych znala vaše doporučení na nějakou dobrou dietu, která opravdu pomáhá hubnout.. Exis...

MartaJane 25.10.2022
Tak to je skvělé, to ráda vyzkouším :-) Koukala jsem na web a vypadá to docela dobře a lákavě:-)

Spirulina4 příspěvky

Ahojky, nezkoušel z vás někdo spirulinu?? Docela dost o ní slyším, tak bych chtěl a znát názor, jes...

Ellikopecka 24.10.2022
Mockrát ti děkuju za info, určo na to mrknu.. Vypadá to dobře ten nápoj od spiralps.cz :-)

Sprej do uší0 příspěvků

Dobrý den, mám naslouchátko a paní doktorka mi doporučila používat nějaký sprej do uší - poradíte ja...

Ušní sprej3 příspěvky

Dobrý den, mám naslouchátko a paní doktorka mi doporučila používat nějaký sprej do uší - poradíte ja...

Havlikova_M 31.10.2022
Já ho objednávám tady https://www.benu.cz/vaxol-usni-spray-10ml Určitě s ním budete spokojená.

Cvičení4 příspěvky

Ahojky kam chodíte cvičit? Narazila jsem na tohle a zaujal mě výběr lekcí https://zone4you.cz/salov...

anastaziaa 29.11.2022
Nemáš vůbec za co, podle mě je to fakt suprová věc a je to navíc moc příjemný a uvolňující :-)

Tip na posílení imunity18 příspěvků

Uvítám tip a zkušenost s přírodním přípravkem na posílení imunity.

Alice 15.06.2023
Díky už je mám, tak jsem je začala užívat. Moc se mi líbí to složení :)

Padání vlasů - jak to zastavit?9 příspěvků

Zdravím, teď zažívám dost stresové období v práci, ale i v osobním životě a začaly mi padat vlasy. M...

Kosma 18.07.2023
O té jsem už četla, asi do ní taky půjdu, přemýšlela jsem hlavně nad těmi barvami na vlasy, jelikož ...

Doplňky stravy pro věk 50+11 příspěvků

Dobrý den, napíšete - jaké doplňky koupit pro rodiče jako vánoční dárky? Jaká značka je za Vás ta NE...

Izy 15.06.2023
Díky za odpověď, byla jsem se na ně zeptat v lékárně a doporučovali je, že jsou dobrý tak už pár dní...

Hubnutí4 příspěvky

Ahooj, znáte nějakou dobrou dietu, která opravdu funguje?? Ráda bych nějakou vyzkoušela:-)

Hana 29.11.2022
Je to konkrétně tato keto dieta https://www.ketodiet.cz/ mají skvělé dietní plány a balíčky a spoust...

spirulina6 příspěvků

Kamarádka mi doporučovala spirulinu.. Máte s ní nějaké zkušenosti?

Mia 27.12.2022
Já znám spirulinu jenom sušenou takže tohle určitě vyzkouším, všechno čerstvý je lepší :-)

Zdravé řasy 4 příspěvky

Máte někdo zkušenost s nějakým přípravkem pro přirozené zahuštění a prodloužení řas? Předem děkuju z...

Tana 26.11.2022
Podle mě je to úplně zázračný, ani jsem se nedokázala představit že to může až takhle účinkovat. Nav...

Vbočený palec 4 příspěvky

Poraďte co vám pomohlo s vbočeným palcem. Předem děkuju za jakékoliv tipy a zkušenosti.

miška4 28.11.2022
Nemáš zač, hlavně je to opravdu účinný, palec se při pravidelný chůzi po něm dceři hezky postupně vr...

Sprej do uší - Vaxol7 příspěvků

Zdravím, známá mi pro děti doporučila sprej do uší Vaxol, že výborně čistí uši a odstraňuje ušní maz...

Sára 24.01.2023
třeba tady ho koupíš https://www.euclekarna.cz/zdravotnicke-prostredky-a-potreby/zdravotnicke-prost...

Dopňky stravy16 příspěvků

Dobrý den má někdo doma a je spokojený s tímto doplňkem? https://www.neozen.cz/vlasy-nehty-a-kuze/

Alizee 16.10.2023
A užíváš tu reishi v téhle formě kapslí https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-120-kapsli/...

Ploché nohy3 příspěvky

Jakým způsobem se dají napravit ploché nohy?

Pavel 10.01.2023
Viděl jsem ploché nohy a je to asi velké trápení, jsem rád, že doma tento problém nemusíme řešit.

Hubnutí10 příspěvků

Ahojky,, znáte nějakou opravdu dobrou dietu?? Hledám nějakou a chtěla bych od nového roku držet diet...

Maruška 03.03.2023
děkuji za tip, mají tak širokou nabídku, že nevím kterej nápoj vybrat dřív. :D

spirulina5 příspěvků

Ahojaa, užíváte někdo spirulinu? Kámoška mi ji doporučovala,, tak se chci optat na víc informací a j...

Pavel 10.01.2023
Už jsem o ní něco slyšel, ale zatím neměl šanci vyzkoušet.

Hubnutí5 příspěvků

Ahoja, chtěla bych jednou provždy zhubnout, ale nevím jak na to.. Nemáte nějaký tip na dietu, nebo n...

Eliška 29.01.2023
Určitě bude fungovat i u tebe to se s tebou klidně vsadím :-)

+27715451704 USA,California Gold nuggets for sale at great price’’ in Sweden,Saudi arabia, Dubai Kuwait,Qatar, 0 příspěvků

+27715451704 USA,California Gold nuggets for sale at great price’’ in Sweden,Saudi arabia, Dubai Ku...

#,WITH SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27715451704 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING OF BLACK NOTES ##GAVA SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27715451704,0 příspěvků

#,WITH SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27715451704 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING OF BLACK NOTES ##GAVA...

+27715451704 IN.SOUTH AFRICA"JOIN 666ILLUMINATI SOCIETY ONLY FOR THE INTERESTED0 příspěvků

+27715451704 IN.SOUTH AFRICA"JOIN 666ILLUMINATI SOCIETY ONLY FOR THE INTERESTED ONES GET RICH INSTAN...

IN UGANDA MBOGO-+27670236199 ILLUMINATI I WANT TO JOIN SECRET OCCULT FOR MONEY+27670236199 BROTHERHOOD i want to be rich in UGAND0 příspěvků

IN UGANDA MBOGO-+27670236199 ILLUMINATI I WANT TO JOIN SECRET OCCULT FOR MONEY+27670236199 BROTHERHO...

+27715451704 USA,California Gold nuggets for sale at great price’’ in Sweden,Saudi arabia, Dubai Kuwait,Qatar,0 příspěvků

+27715451704 USA,California Gold nuggets for sale at great price’’ in Sweden,Saudi arabia, Dubai Ku...

#,WITH SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27715451704 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING OF BLACK NOTES0 příspěvků

#,WITH SSD CHEMICAL SOLUTIONS+27715451704 AND ACTIVATION POWDER FOR CLEANING OF BLACK NOTES ##GAVA...

Plíseň4 příspěvky

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, chodím ve volném čase plavat a podařilo se mi chytit plíseň, a...

Bety-tyna 22.05.2023
Ten lak Abicin mi taky jako jediný nakonec na plíseň pomohlo, nemohla jsem se toho zbavit a kamarádk...

Liposukce7 příspěvků

Kdo jste byl na liposukci tak se prosím podělte o zkušenosti. Chci jít na nějakou dobrou kliniku v P...

Marťa 24.08.2023
Hele zavoláš, domluvíš si s asistentkou termín na konzultaci a následně už potom jednáš s panem dokt...

Dieta a hubnutí5 příspěvků

Ahojky zkoušeli jste nějakou dobrou dietu, kterou byste mohli doporučit?? :-)

Ellikopecka 28.02.2023
Mockrát děkuji za tip, určitě na to kouknu a prozkoumám… :-)

Zažloutlé zuby 1 příspěvek

Jak mít zase bílé zuby? Zkoušel jste si někdo bělit zuby doma? Zkoušela jsem nějaké pasty na bělení ...

Radana 28.02.2023
Já si bělím zuby s toothy.cz. Měla jsem sadu na bělení, je bez peroxidu a stačí pár dní a zuby mám p...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN VERULAM, PHOENIX, BULWER0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN ESTCOURT, HOWICK, MOOI RIVER0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN STANGER, TONGAAT, MANDENI0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN ESTCOURT, MOOI RIVER, HOWICK0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN PIETERMARITZBURG, EDENDALE, IMBALI0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN MTUBATUBA. ULUNDI, PONGOLA0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN MANDENI, NEWCASTLE, MADADENI, OSIZWENI0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN VRYHEID, DUNDEE, PAULPIETERSBURG0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN PORT SHEPSTONE, MARGATE, HIBBERDENE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN IXOPO, UMZIMKHULU, UMZINTO0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN DURBAN, BALLITO, CHATSWORTH0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN PINETOWN, MARIAN HILL, HILLCREST, NEW GERMANY0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN UMLAZI, ISIPINGO, KWAMASHU0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN TUGELA FERRY, GREYTOWN, SCOTTSVILLE, NORTHDALE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN NONGOMA, MATATIELE, ESHOWE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN EMPANGENI, RICHARDS BAY, ESIKHAWINI0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN NQUTHU, MELMOTH, NQUTU0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN HAMMARSDALE, RICHMOND, UNDERBERG0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN HLUHLUWE, MKUZE, NKANDLA, HLABISA0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN UMKOMAAS, AMANZIMTOTI, SCOTTBURGH, INANDA0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN GIYANI, MALAMULELE, BURGERSDORP0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN BURGERSFORT, BURGERSDORP, GIYANI0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN UMTATA, MTHATHA, TSOLO0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN GRAHAMSTOWN, PORT ST JOHNS, PORT ALFRED0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN EAST LONDON, PORT ELIZABETH, LIBODE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN QUEENSTOWN, PORT ST JOHNS, PORT ALFRED0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN LUSIKISIKI, ALICE, CALA0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN UITENHAGE, CRADOCK, HANKEY0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN MOUNT FRERE, MOUNT FLETCHER, MOUNT AYLIFF0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN BIZANA, QUMBU, ELLIOT0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN ENGCOBO, QUMBU, ELLIOT0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN IDUTYWA, HUMANSDORP, FORT BEAUFORT0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN BUTTERWORTH, ALIWAL NORTH, OLADY GREY0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN COFIMVABA, FLAGSTAFF, LADY FRERE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN PIET RETIEF, SECUNDA, AMSTERDAM, WHITE RIVER 0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN ERMELO, WITBANK, NELSPRUIT, MBOMBELA0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN SIYABUSWA, MIDDELBURG, LYDENBURG0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN KWAMHLANGA, KWAGGAFONTEIN, BETHAL0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN VOLKSRUST, AMERSFOORT, BREYTEN0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN STANDERTON, MALELANE, KOMATIPOORT0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN MARBLE HALL, HAZYVIEW, BELFAST, BALFOUR0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN TONGA, NAAS, BARBERTON0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN DELMAS, HENDRINA, OGIES0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN EMBALENHLE, BUSCHBUCKRIDGE, ACORNHOEK0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN MBABANE, MANZINI, SWAZILAND0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN MUSINA, MESSINA, ZIMBABWE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN MOKOPANE, POLOKWANE, NORTHAM0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN LOUIS TRICHARDT, GROBLERSDAL, JANE FRUSE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN BOCHUM, TZANEEN, TURFLOOP0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN LEPHALALE, LEBOWAKGOMO, PHALABORWA0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN LEBOWAKGOMO, THOHOYANDOU, PHALABORWA0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN NORTHAM, THABAZIMBI, VAALWATER0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN THOHOYANDOU, PHALABORWA, LEBOWAKGOMO0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN MODIMOLLE, NYLSTROOM, BELA BELA0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN BELA BELA, MODIMOLLE, NYLSTROOM0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN FICKSBURG, MAPUTSOE, FOURIESBURG0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN BETHLEHEM, SASOLBURG, REITZ0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN LADYBRAND, BLOEMFONTEIN, BOTSHABELO0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN HARRISMITH, CLOCOLAN, CLAREN, FRANKFORT0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN KROONSTAD, THABANCHU, VIRGINIA0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN MASERU, LESOTHO, LADYBRAND0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN KATHU, KURUMAN, KIMBERLEY0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN KURUMAN, KIMBERLEY, KATHU0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN KIMBERLEY, KATHU, KURUMAN0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN VRYBURG, POSTMASBURG, De Aar0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN TAUNG, VRYBURG, POSTMASBURG0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN RUSTENBURG, MAFIKENG, ZEERUST0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN KLERKSDORP, BOTSWANA, GABORONE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN POTCHEFSTROOM, HARARE, BULAWAYO, ZIMBABWE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN LICHTENBURG, BRITS, ORKNEY0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN BELLVILLE, HERMANUS, PAARL0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN PAARL, ATLANTIS, SOMERSET WEST0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN STELLENBOSCH, SOMERSET WEST, ATLANTIS0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN MALMESBURY, GRABOUW, VILLERSDORP0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN CAPETOWN, KRAAIFONTEIN, GEORGE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN BENONI, ALBERTON, BOKSBURG0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN DAVEYTON, KRUGERSDORP, MIDRAND0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN GERMISTON, BRAKPAN, ISANDO0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN JOHANNESBURG, PRETORIA, CARLETONVILLE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN MAMELODI, CARLETONVILLE, TSAKANE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN RANDBURG, RANDFONTEIN, SANDTON0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN SOWETO, TEMBISA, EVATON0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN ROODEPOORT, KEMPTON PARK, SEBOKENG0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN VEREENIGING, VANDERBJILPARK, SPRINGS0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN LENASIA, ORANGE FARM, FOURWAYS0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR SANELE 0737419104 SAFE ABORTION CLINIC IN COSMO CITY, VAAL, VOSLOORUS0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR THANDO 0834863331 SAFE ABORTION CLINIC IN HAMMANSKRAAL, SOSHANGUVE, MABOPANE0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR LONDI 0710507887 SAFE ABORTON CLINIC IN MABOPANE, ALEXANDRA, BRAAMFONTEIN0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR DENO 0786932813 SAFE ABORTION CLINIC IN VOSLOORUS, BRAAMFONTEIN, ALEXANDRA0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

DR ZAMA 0780166554 SAFE ABORTION CLINIC IN HILBRON, HILLBROW, HEBRON0 příspěvků

Women`s Clinic is an expert in Abortion, Sexual problems, a nd reproductive health .It is therefore ...

Bělení zubů doma 4 příspěvky

Co se vám nejvíc osvědčilo za přípravky na bělení zubů? Podělte se o zkušenosti, děkuju :)

Anička 25.01.2024
U pásků máte v sáčku vždy 2 kusy a je jich tam 14. Gel je tento https://www.krasnyusmev.cz/white-pea...

Podpora zažívání1 příspěvek

Dobrý večer, mám problémy se zažíváním a přemýšlím o nějakém doplňku stravy - nemáte někdo zkušenost...

Dankovka 06.04.2023
Zdravím, mě se na lepší zažívání osvědčilo Colostrum s probiotiky. Určitě tento doplněk doporučuji, ...

Optika měření zraku - zkušenosti28 příspěvků

Ahoj holky, podstoupily jste některá měření zraku v optice? Ptám se, protože jsem viděla, že Grandop...

13Markéta 12.12.2023
@Sisima Tak to budu sledovat, snad něco brzy naběhne. I tak bych chtěla nový brýle, tak počkám na ně...

Zlepšení zažívání4 příspěvky

Dobrý večer, mám problémy se zažíváním a přemýšlím o nějakém doplňku stravy - nemáte někdo zkušenost...

Andanka 10.04.2023
Holky, taky toto colostrum od značky Colvia vyzkouším, četla jsem na značku hodně dobrých referencí.

Dieta7 příspěvků

Dobrý večer, zkoušela tu někdo z vás nějakou dobrou dietu, která zaručeně funguje?? Já jsem si říkal...

Katka 25.04.2023
Určitě o to bych se nebála, neznám nikoho kdo by tuhle ketodietu z ketodiet.cz měl a nefungovala.. :...

Neplodnost6 příspěvků

Ahoj.. řešil tu někdo z vás léčbu neplodnosti?

MartaJane 25.04.2023
Tak moc díky za tip :-)) Určo IVF Zlín zvážím :-)

Kolagen na pleť a vlasy5 příspěvků

Dobrý večer, chtěla bych vyzkoušet nějaký dobrý kolagen na pleť a vlasy. Letos mi bude čtyřicet a pl...

Elinka 31.05.2023
Já bych taky chtěla něco na podporu pevnosti a pružnosti pleti, četla jsem že kolagen by to měl být ...

Vitamíny pro lepší spánek a bolesti hlavy3 příspěvky

Ahoj holky, nenašla jsem nikde na portálu podobné téma, tak zakládám diskuzi a poprosím a ocením v...

Dianadia 25.04.2023
Zkus tenhle balíček magnesia glycinate + z mořské vody na den a noc https://vitaslife.cz/product/vit...

Colostrum3 příspěvky

Ahoj holky, nenašla jsem zde žádnou diskuzi na toto téma, tak zakládám. Vhodím obecný dotaz - máte...

Adriana 28.04.2023
Ahoj, vše jsem brala na colvii. Čisté colostrum ve formě tablet a také dětské rýžové kaše a kojenec...

Filtrace pitné vody 8 příspěvků

Ahoj, zajímalo by mě jestli někdo máte doma filtr na pitnou vodu, takový ten napojený přímo na kohou...

Alizee 01.05.2023
Tak to mě překvapilo, že vám vydrží tak dlouho to je paráda. Děkuju za ochotu už se jdu dál vyptávat...

Zažívání3 příspěvky

Zdravím holky, lékárnice mě poradila probiotika na lepší trávení a zažívání, ale moc se mi nechce do...

Hanulina 29.05.2023
Ano beru tyhle https://www.symprove.cz/o-symprove/. Mrkni na to a můžu určitě doporučit. :) Bereš to...

To věčné hubnutí..7 příspěvků

Ahoj.. asi tak jako každá žena bych chtěla zhubnout nějaké to kilo navíc do léta, abych se nemusela ...

Janina 08.09.2023
Asi jak u koho, kamarádka s ní výsledky měla.

Přírodní doplněk na bolest hlavy4 příspěvky

Dobrý večer, poslední dobou mě často bolívá hlava a než klasické prášky bych vyzkoušela nějakou přír...

Ella789 29.06.2023
To je fakt - na mě teda fungují 100% a jsem ráda, že do sebe necpu zbytečné tablety, protože ty mi n...

jak zhubout_?7 příspěvků

Ahoj ženy, jaký je váš zaručený recept na hubnutí?? :-) Potřebovala bych pár kilo dolů, ale nějak se...

Anička 25.01.2024
Zaregistrovat se můžeš na stránkách https://cvickyonlajn.cz/. Vyzkoušet si to můžeš na 8 dní za 50Kč...

Padání vlasů4 příspěvky

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s padáním vlasů? Možná to má souvislost s přechodem, nevím.

Elininka 28.06.2023
Děkuji za tip na Orcacollagen! Už dlouho chci nějaký dobrý kolagen vyzkoušet, tak jsem ráda za dopor...

krevní plasma4 příspěvky

Ahojky, chtěla bych jít na krevní plasmu, docela se mi zalíbila klinika Cara Plasma, nemáte s ní něk...

Soňa 10.11.2023
Koukám, že když si nevezmeš za odběr finanční příspěvek, že máš nárok na placené volno v práci, využ...

Posílení imunity5 příspěvků

Dobrý den, začalo tohle počasí a já jsem zase nachlazená! Poradíte dobrý doplněk stravy na posílení ...

Mnada 20.12.2023
Poradíte nějaký přírodní doplněk stravi na celkovou prevenci? Něco co se dá užívat dlouhodobě? Moc d...

Zdravá bio výživa a nápoje5 příspěvků

Ahoj, rozhodla jsem se lépe stravovat a uzdravit svoje tělo. V okolí mám zdravěnky, kde je velká spo...

miška4 18.01.2024
Za sebe můžu doporučit https://www.houbicky.eu/housenice-cinska-cordyceps-sinensis-120-kapsli/ hodně...

+27718122399 Time Travel Spells Of Magic To Travel Back In Time and Change0 příspěvků

+27718122399 Powerful Spells To Rewind Time Or Speed Up Time FINELAND,AMERICA,papua new guinea Many...

+27718122399 Time travel spell. what should I know about the time travel spell0 příspěvků

+27718122399 Are you looking for a way to travel back in time to fix some problems or mistakes? look...

+27718122399 To Go Back In Time Chant0 příspěvků

+27718122399 Embark on an extraordinary journey through the realms of time with my Time Travel Spell...

+27718122399 Most strongest time travel spell to make you travel to the past or future0 příspěvků

+27718122399 I will cast a powerful time travel spell to escape from past and know future. This spel...

+27718122399 Swift and instant Time Travel spell,0 příspěvků

+27718122399 Do you want to TRAVEL back in TIME? Do you want to go back and fix the things that have...

+27718122399 What is going back in time?0 příspěvků

+27718122399 I am here to cast the best time traveling spell to know what occurred in the past, pres...

+27718122399 If I Could Turn Back Time With Time Travel Spells0 příspěvků

+27718122399 Welcome, intrepid adventurers, to a realm where the boundaries of time bend and the pos...

+27718122399 The most powerful emergency past or future time travel spell0 příspěvků

+27718122399 Are you looking for a powerful Time Travel spell caster that can help you cast the most...

+27718122399 Spells to change the past ( Time Travel0 příspěvků

+27718122399 You can start your life from wherever you want. If you are curious about the future ...

+27718122399 Time Spell to help you to speed or stop time for yourself Instantly0 příspěvků

+27718122399 Have you ever wondered what mysteries and treasures the past or future holds? Are you y...

+27718122399 Time Travel Spells To Help You Control The Speed of Time0 příspěvků

+27718122399 Do you ever find yourself stuck in the past, burdened by regrets and mistakes? Or perh...

+27718122399 Time Travel Spells For Starters0 příspěvků

+27718122399 Unlock the power of time travel with My Astral Time Travel Spell In USA,Russia,Germany ...

Darování vajíček9 příspěvků

Dobrý večer, máte prosím někdo osobní zkušenost s darováním vajíček? Jak to probíhá a šly byste do t...

Andrea 09.11.2023
Luci to je super info, diky moc za inspiraci, jak pomoci :)

Alternativa na bolest hlavy3 příspěvky

Dobrý večer, máte někdo vyzkoušenou nějakou alternativu ke klasickým tabletám na bolest hlavy?

Dominka_K 10.09.2023
Tady máte odkaz přímo na Migreen www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrakty-tobolky/60995-migreen...

Těhotenství po IVF3 příspěvky

Zdravím, povedlo se Vám někomu otěhotnět po IVF? Jakou máte zkušenost a na jaké klinice jste byly? D...

Ella789 22.09.2023
Ano, testy doporučují - nám bylo řečeno, že stojí za to nejprve provést genetickou diagnostiku a udě...

Doplněk stravy na podzim - proti únavě a křečím7 příspěvků

Dobrý večer, chtěla bych si koupit na podzim dobrý doplněk na lepší trávené, proti únavě a proti kře...

Sandriskaa 08.01.2024
Já užívám https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-120-kapsli/ koukni na to, hodně mi to pom...

Best Traditional Healer / Sangoma in Fourways, Midrand, Sandton, Randfontein 0 příspěvků

‘‘+27769581169’’ Best Traditional Healer / Sangoma in Fourways, Midrand, Sandton, Krugersdorp, Randf...

Doplněk stravy dobrý na klouby2 příspěvky

Zdravím, poradíte dobrý doplněk na klouby? Mamince je už přes 60 let a klouby ji moc trápí, tak jí c...

Andanka 09.10.2023
Taky ho vyzkouším - četla jsem na něj hodně dobrých recenzí i na ostatních diskuzích.

Prodloužení vlasů3 příspěvky

Chtěla bych si prodloužit vlasy, uvítám tip a zkušenost kde pořídit kvalitní materiál.

Justýna 24.10.2023
Nedávno jsem si nechala u nich na pobočce prodloužit vlasy pomocí clipů. Jsem spokojená s jejich slu...

Migreen3 příspěvky

Zdravím všechny, nemáte někdo zkušenost s bylinnýma tobolkama Migreen od Topvet? Fungují Vám tobolky...

Blanickova 24.10.2023
Ano, mrkněte sama na složení, jde prostě o bylinky www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrakty-tob...

Lehká deprese2 příspěvky

Zdravím, máte někdo podobnou zkušenost - mám teď na podzim hodně špatných dnů a trápí mě lehká depre...

Dominka_K 08.11.2023
Dobrý večer, mě skvěle funguje doplněk stravy, který koupíte bez receptu - allegra STRONG od značky ...

Doplněk stravy na bolest hlavy šetrný k zažívání3 příspěvky

Dobrý den, máte někdo zkušenost s nějakým šetrným doplňkem stravy na bolest hlavy, po kterém není šp...

Andanka 10.11.2023
Tady máte odkaz na stránky, kde tobolky objednávám www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrakty-tob...

Vlasy3 příspěvky

Chci si prodloužit vlasy, ráda bych tip a zkušenost na eshop, kde bych pořídila kvalitní materiál.

Karlina 25.11.2023
Znám jejich pobočku v Brně, ráda k nim chodím. Dokonce jsem si nechala vlasy prodloužit přímo tam. M...

Posílení imunity9 příspěvků

Dobrý den, máte někdo prosím zkušenost s tím jak posílit imunitu? Za poslední 2 měsíce jsem už po čt...

Niccol 23.11.2023
Vitamín C je v rozpustné formě, takže si ho dávám buď jen do vody, čaje nebo třeba i smootie. Kirill...

Darování krevní plasmy1 příspěvek

Ahoj, chodíte někdo darovat krevní plasmu? Chtěla bych jít darovat a možná i chodit pravidelně když ...

miška4 10.11.2023
Sem taky chodím akorát do Břeclavi, jsou tam děsně fajn takže se není čeho bát :-) i odběr je v poho...

Kvalitní čisté esenciální oleje0 příspěvků

Ráda bych vám představila přírodní zázrak, který jsem v poslední době objevila a zamilovala se do ně...

Jaké doplňky stravy užíváte v zimě?4 příspěvky

Zdravím, jaké doplňky teď v zimě užíváte? Cítím se bez energie, v noci hůř spím a mám hodně stresu v...

Laura 13.02.2024
Užívám pravidelně už nějakou dobu přírodní https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/gi...

Co se Vám osvědčilo na spaní?2 příspěvky

Zdravím, doporučíte mi něco bezpečného, co není na recept, na spaní?

Tamarkaa 05.12.2023
Holky, taky tento doplněk stravy objednám - četla jsem na něj na různých diskuzích hodně pozitivních...

Probiotika6 příspěvků

Zdravím, jaká probiotika doporučíte užívat po nemoci a antibioticích? Jaká značka je má nejlepší?

Monča 18.12.2023
Objednávám je zde https://eshop.h2europe.company/produkt/h2-probio/, teď i v akci 1+1. :) Přes kamar...

Darování vajíček3 příspěvky

Zdravím všechny, holky - přemýšlíte někdy o darování vajíček? Jaký na to máte názor? Šly byste do to...

Ella789 10.12.2023
Moc děkuji za komentáře a doporučení na kliniku ve Zlíně. Všude na ně čtu jen dobré recenze, takže d...

Zdravější tablety na bolest hlavy6 příspěvků

Dobrý večer, poradíte nějakou zdravější alternativu k tabletám na bolest hlavy? Je něco zdravějšího ...

Koki 27.01.2024
Neřekla jsem že je to od bolesti. Ale na bolesti hlavy jsem trpěla a pak mi dr řekal že bych měla za...

Dobrý šampon na lupy a svědící pokožku7 příspěvků

Dobrý večer, doporučíte dobrý šampon na lupy a svědění pokožky? Co se Vám osvědčilo a na tyto problé...

Niccol 25.03.2024
Používám tento šampon https://www.khadi.cz/khadi-elixir-sampon-neem-balance-200-ml a k němu samozřej...

Zkušenosti s oční klinikou Horní Počernice13 příspěvků

Dobrý den, jakou máte zkušenost s touto oční klinikou co se operace očí týká? Nosím brýle a ráda byc...

Jana včera 14:51
Jednou se k operaci snad odhodlám, zatím o tom jen mluvím, že chci jít :-))) protože brýle na nose m...

Filtrační konvice4 příspěvky

Chtěla bych si koupit filtrační konvici na vodu? Máte někdo, je poznat rozdíl na kvalitě vody? A od ...

Tana 27.12.2023
Právě proto jsem si jí vybrala, že to není něco jenom jako, ale že ty filtry opravdu funguje. Ta kon...

Pocit plnosti, nadýmání a špatné zažívání5 příspěvků

Dobrý den, co se Vám prosím osvědčilo na pocit plnosti, nadýmání a špatné zažívání? Budu ráda za dop...

Oplatka 25.01.2024
Protože extrakty jsou mnohem silnější než jedna tabletka, takže je beru na akutní potíže, aby byl úč...

Bolest hlavy 4 příspěvky

Dobrý den, často mě bolívá hlava a chtěla bych začít užívat nějaké šetrné tablety, nejlépe bez chemi...

Marta 19.01.2024
já zjistila, že mi pomáhá levandule v difuzéru :-)

Inkontinence - co pomůže?3 příspěvky

Dobrý den, zajímá mě, jestli jste se po porodu setkaly s inkontinencí a jak jste to řešily? Máte tře...

Ella789 27.01.2024
Tady najdete o balónku více informací a dokonce tam najdete návod a videa, jak ho dobře používat www...

Buy Counterfeit Australian dollars bills WhatsApp(+371 204 33160) buy fake counterfeit euro money online0 příspěvků

Buy undetectable Euros bank notes online, Join me face to face and do good business, we also do deli...

Filtr na vodu2 příspěvky

Máte někdo zapojený průtokový filtr na pitnou vodu? Od koho máte? Mně se nejvíc líbí co nabízí česká...

Tana 29.03.2024
Máme od nich průtokový filtr i filtr do sprchy a moc si to chválíme. Je to opravdu kvalita a dlouho ...

Jak zlepšit zažívání?6 příspěvků

Dobrý večer, dlouhodobě mě zlobí zažívání a pořád se cítím plná a mám nafouklé břicho. Poradíte - co...

Alča 25.03.2024
Probiotika beru tyto https://czechvirus.cz/probio15/ a mám je už cca 3 měsíce. Zatím nemusím brát ni...

Darování vajíček0 příspěvků

Zdravím, přemýšlím, že bych darovala svoje vajíčka - máte někdo zkušenost? Na jakou kliniku se obrát...

Darování vajíček3 příspěvky

Zdravím, přemýšlím, že bych darovala svoje vajíčka - máte někdo zkušenost? Na jakou kliniku se obrát...

Andanka 12.02.2024
Nemusíte se bát, nebolí to! Vše je pod krátkou narkózou, takže nic necítíte. Tady máte odkaz na jeji...

Selling Spamming Tools-cPanel-smtp-rdp-leads-telegram-cpanelmaster0 příspěvků

Don't be scammed from somewhere in getting these tools, We sell 100% genuine spamming tools. -----...

Posílení imunity u dětí6 příspěvků

Zdravím, maminky - poraďte dobrý doplněk stravy, který funguje u dětí na posílení imunity?

Alča 29.03.2024
Užíváme Reishi https://www.houbicky.eu/reishi-ganoderma-lucidum-120-kapsli/ a k tomu ještě Cordyceps...

Zánět močových cest2 příspěvky

Ahojky, co Vám nejvíce pomáhá na močák? Užíváte nějaké tabletky, kapky nebo spíše přírodní jako jsou...

miška4 29.02.2024
N-Medical mají u nás v lékárně, už jsem přemýšlela že bych ty kapky zkusila. Takže děkuji za doporuč...

Co funguje na únavu?3 příspěvky

Dobrý večer, nemáte prosím doporučení na něco osvědčeného na únavu? Co se Vám zafungovalo?

Dubova 25.02.2024
Tady máte odkaz na magnesium https://vitaslife.store/produkt/vitaslife-magnesium-700mg-90-kapsli Já ...

Repromeda Brno0 příspěvků

Dobrý den, máte některá zkušenost s klinikou Repromeda Brno a s jejich lékaři? Jsem tam objednaná s ...

První pomoc na škrábance a odřeniny4 příspěvky

Dobrý den, mám doma dva syny a každou chvíli řešíme odřeniny, škrábance, štípance ... Co máte doma j...

Tana 18.03.2024
Pryskyřicová mastička Abilar je super, používáme ji skoro na všechno, osvědčila se i naší mamince na...

Spamming Tutorial: How To Spam Bank Logs and Credit Card Information0 příspěvků

Stop Wasting Your Money By Keep Buying Useless Info Like CVV, Dumps with PIN, Transfer Cashapp, Wu T...

Wecare recenze a zkušenosti4 příspěvky

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s doplňky stravy Wecare? Přišlo mi, že mají docela zajímavé složení...

Jana včera 14:28
Důležité je pít hodně vody, aby nebyla pokožka dehydratovaná, pak nebude mít tendence stárnout.

SPAMMING TOOLS STORE - https://toolz.store0 příspěvků

SPAMMING TOOLS STORE - @cpanelmaster Our Site: https://toolz.store ICQ: @cpanelmaster Telegram ...

BUY 100% VERIFIED DUOLINGO,IELTS/TOEFL/ESOL/GRE/PTE/GMAT/Nebosh/CELTA/DELTA CERTIFICATES WITHOUT EXAMS:0 příspěvků

BUY 100% VERIFIED DUOLINGO,IELTS/TOEFL/ESOL/GRE/PTE/GMAT/Nebosh/CELTA/DELTA CERTIFICATES WITHOUT EXA...

Kup prawdziwy i fałszywy paszport, Kup prawo jazdy, WHATSAPP: +1(725) 867-95670 příspěvků

Kup prawdziwy i fałszywy paszport, Kup prawo jazdy, WHATSAPP: +1(725) 867-9567 Kup fałszywy USD, Kup...

Co funguje na spaní?0 příspěvků

Dobrý večer, maminky, poslední dobou špatně spím. Začala jsem po mateřské chodit do práce a nervy pr...

Detox organismu po zimě3 příspěvky

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s detoxem po zimě? Chtěla bych si pořídit nějaký dobrý čaj,...

Blanickova 28.03.2024
Koupíte ho přímo na stránkách značky Green idea, tady máte odkaz www.greenidea.cz/doplnky-stravy/byl...

Probiotika? Používáte?2 příspěvky

Ahoj, chci se zeptat, jestli na pravidelné bázi používáte nějakou formu probiotik? Díky

Lilianne 21.03.2024
Prý je dost špatná, co jsem četla. Nebo se to dá s nějakým džusem vypít?

nespavost5 příspěvků

zdravím poslední dny hodně špatně spím, nemůžu usnout nebo se budím....medunkový čaj nezabírá, neco ...

anastaziaa 31.03.2024
allegra je skvělý, hodně mě zachránil při stresovém období, kdy jsem večer nemohla vůbec zabrat

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Ficksburg, Bethlehem, Ladybrand, Welkom0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Bloemfontein, Thaba Nchu, Parys, Vredefort0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Sasolburg, Qwaqwa, Frankfort, Villiers0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Reitz, Virginia, Kroonstad, Botshabelo0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Harrismith, Smithfield, Botshabelo, Kroonstad0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Sterkspruit, East London, Aliwal North, Butterworth0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Matatiele, Umtata, Port Elizabeth, King William's Town0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Stutterheim, Lusikisiki, Alice, Fort Beaufort0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Flagstaff, Queenstown, Bizana, Ngcobo0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Grahamstown, Port Alfred, Kenton On Sea, Middleburg0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Stres, únava, vyhoření1 příspěvek

Ahoj, jdu si pro radu, jsem celkem dost vyčerpaná. Práce, rodina, špatné zdraví. Nějak se toho nakup...

SimonaM 25.03.2024
Za mě dechový cvičení, vitamíny, víc kontaktu s člověkem, co máte ráda. Pro podporu ještě doporučuju...

Strava1 příspěvek

Chci se začít lépe stravovat, ale jsem v tom taková bezradná. Nějaký nápad, kde začít?

Tichavka 22.03.2024
U zhubnutí (k čemuž ta dobrá strava prostě patří) mi dost pomohl tento článek https://www.bezhladove...

WWW.KINGTRUST.TO DUMPS PIN TRACK 1&2 CLONING CARDS CLONE CARD CCV PAYPAL CASHAPP WHERE CUSTOMERS ALWAYS TRUST AND BUY THE MOST0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO DUMPS TRACK 1&2 PIN Clone cards are spammed credit cards with clean funds.PAYPAL CA...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Malamulele, Thabazimbi, Giyani, Lebowakgomo0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Beitbridge, Musina, Phalaborwa, Burgersfort0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Modimolle, Mokopane, Jane Furse, Groblersdal0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Witbank, Belfast, Secunda, Hazyview0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Lydenburg, Mbombela, Ermelo, Piet Retief0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Bethal, Standerton, Acornhoek, Dullstroom0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Barberton, Embalenhle, Volkrust, Carolina0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Delmas, Tonga, Nhlazatshe, eLukwathini0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Siyabuswa, Bushbuckridge, Kwamhlanga, Tonga0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Ficksburg, Bethlehem, Ladybrand, Welkom0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Bloemfontein, Thaba Nchu, Parys, Vredefort0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Sasolburg, Qwaqwa, Frankfort, Villiers0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Reitz, Virginia, Kroonstad, Botshabelo0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Harrismith, Smithfield, Botshabelo, Kroonstad0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

(WWW.KINGTRUST.TO)Shop Dumps Track 1&2 Pin Cards Cloned DUMPS CVV SHOP - CASHAPP/BANK/PAYPAL/WU/TRANSFER Cloning Cards Dumps Shop0 příspěvků

(WWW.KINGTRUST.TO)CLONE CREDIT CARD ORDERS Available Get at me for your low & high balance sell good...

Nejlepší ketodieta0 příspěvků

Zdravím, rozhodla jsem se zkusit dietu od https://mixslim.cz/. Dnes jsem začala a ráda bych slyšela ...

Darování vajíček - máte někdo zkušenost?3 příspěvky

Zdravím všechny, nějakou dobu přemýšlím o tom, že bych darovala vajíčka. Důvod je jasný - prostě něk...

Dubova 17.04.2024
Zdravím, já jsem se dívala na jejich stránky a taky se k nim objednám na konzultaci. Sama jsem o tom...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Zeerust, Ganyesa, Bloemhof, Koster0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Witbank, Belfast, Secunda, Hazyview0 příspěvků

0734259445 Call or What'sApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Siyabuswa, Bushbuckridge, Kwamhlanga, Tonga0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Harrismith, Smithfield, Kroonstad, Botshabelo0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Grahamstown, Port Alfred, Kenton On Sea, Middleburg0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Newcastle, Durban, Pietermaritzburg, Port Shepstone0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Nquthu, Mooi River, Mtubatuba, Melmoth0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Daveyton, Brakpan, Katlehong, Edenvale0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Soshanguve, Pretoria, Westonaria, Randfontein0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Akné v dospělosti2 příspěvky

Zdravím, holky - ve 40 letech mě trápí akné! Nikdy jsem s tím neměla problém, a to ani v pubertě a t...

Dubova 17.04.2024
Já mám s kolagenem taky jen tu nejlepší zkušenost - samotnou mě akné trápilo a díky kolagenu teď mám...

Plíseň na nehtu1 příspěvek

Dobrý večer, napíšete prosím, co dobře funguje na plíseň na nehtech? Dlouho s tím bojuju, ale efekt ...

Denisa5 17.04.2024
Zdravím, já jsem nedávno dostala doporučení na pryskyřicový lak Abicin. Stačí ho aplikovat 2x týdně ...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Koster, Zeerust, Bloemhof, Ganyesa0 příspěvků

0607827037 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Burgersfort, Beitbridge, Musina, Phalaborwa0 příspěvků

0607827037 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Dullstroom, Bethal, Standerton, Acornhoek0 příspěvků

0607827037 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Welkom, Ficksburg, Bethlehem, Ladybrand0 příspěvků

0607827037 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Bloemfontein, Harrismith, Smithfield, Virginia0 příspěvků

0607827037 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Bizana, Queenstown, Ngcobo, Flagstaff0 příspěvků

0607827037 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Gugulethu, Sedgefield, Bellville, Paarl0 příspěvků

0607827037 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Wynberg, Delft, Piketburg, Milnerton0 příspěvků

0607827037 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Vryheid, Richards Bay, Manguzi, Pongola0 příspěvků

0607827037 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Mandeni, Ixopo, Underberg, Kokstad0 příspěvků

0607827037 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Edenvale, Brakpan, Katlehong, Daveyton0 příspěvků

0607827037 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Mamelodi, Evaton, Hammanskraal, Sebokeng0 příspěvků

0607827037 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result i...

Darování vajíček1 příspěvek

Dobrý den, podělíte se prosím některá o zkušenost s darováním vajíček? Zatím se nemůžu rozhodnout pr...

Siiiima.Sim včera 13:36
Ahoj, docela se v tomto tématu vyznám a s čistým svědomím mohu doporučit kliniku IVF Zlín. Neznám ni...

Vitamíny1 příspěvek

Ahoj, jaké používáte vitamíny a doplňky stravy? Díky moc

Sandriskaa dnes 18:37
B, Omega 3 pak Déčko. Plus jsem teď začala používát tyto probiotikahttps://www.notino.cz/vanavita/gr...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Brits, Litchenberg, Potchefstroom, Taung0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Burgersfort, Phalaborwa, Musina, Beitbridge0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Volkrust, Embalenhle, Barberton, Dullstroom0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Virginia, Reitz, Villiers, Frankfort0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Ngcobo, Bizana, Queenstown, Flagstaff0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Delft, Wynberg, Milnerton, Piketburg0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Cape Town, Worcester, Citrusdal, Clanwilliam0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Ulundi, Dundee, Howick, Greytown0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In Krugersdorp, Carletonville, Westonaria, Randfontein0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Dr Mbiwe 0734259445 Safe Abortion/ Termination Pills For Sale In KwaThema, Kempton Park, Katlehong, Edenvale0 příspěvků

0734259445 Call or WhatsApp Safe abortion is when a pregnancy is ended so that it doesn't result int...

Endometrióza a IVF 0 příspěvků

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s podstoupením IVF léčby při endometrióze? Budu ráda, když se po...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat